Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok melegnek hogy van ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok melegnek hogy van ennyi pénze, hogy folyton pl Thaiföldre vagy a Kanári-szigetekre utazik?

Figyelt kérdés
Mit dolgoztok, mekkora a fizutok, hogy ezt meg tudjatok engedni? Egyeb utazasi szokasok?

jan. 8. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
A boss is meleg! 😂😂😂
jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, fizetésem kb 800.000 ft átlagba forintra átszámolva

Osztrák határnál élek és kint dolgozok Ausztriában

jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nem rossz, Bécsben dolgozol? Haza járkálsz minden nap? Én Csehországban dolgozom, de nagyon gondolkozom Ausztrián, mert már itt sem jó az élet, az albérlet sokat elvisz. Osztrákban mi a helyzet?
jan. 8. 11:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Személyszerint nekem nem tellik.


De heteró Pszf et végzett könyvelő barátaim, és mérnők haverjaim is ilyen színvonalon élnek, pontos fizut nem tudok mondani, de kB 1-1,2milló havi nettó.

De nem 8órát dolgoznak, és hiába vannak Othon hétvégén mindíg kattog az agyuk.

Ne irigyeld.

jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1-1,2? Magyarorszagon? Wow
jan. 8. 11:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem járok ilyen helyekre, én is könyvelésen dolgozok, havi 500 nettóért, ha nagyon akarnám megtehetném, de nem szórom a pénzt, jó lenne saját lakást venni
jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy "folyton" a Kanári-szigetekre vagy Thaiföldre utazzunk, azt nem tudnánk megengedni magunknak (rendszeresen), de azt, hogy egyszer-kétszer ellátogassunk, azt igen. A fizunk nincs az egekben, de van annyi megtakarításunk, hogy párszor elmehetnénk. Csak éppen nincs rá igényünk.

Európán belül szoktunk utazgatni évente 2-3 alkalommal. Messzebbre nem vágyunk, mert egyikőnket sem igazán vonzzák az ilyen egzotikus (tucat)helyek, a tipikus turista célországok. Annyi szép hely és rengeteg felfedeznivaló van pl. Olaszországban, Franciaországban, Dániában, Németországban, Svájcban, Ausztriában, Görögországban stb. (de még itthon is), hogy nem igazán vágyunk mondjuk Dominikára, Tunéziába meg Thaiföldre. Biztos szép helyek azok is, de nem mozgat meg különösebben, nem kelti fel a kíváncsiságunkat.

jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amugy Tunézia nekem meg az Europa kategoria, tudom, hogy Afrika, de oda eljutni tenyleg nem draga. Voltam ott parszor. :) Finomak a kajak, van strand, kultura, sztem minden adott egy jo nyaralashoz. Azaia valahogy engem sem vonz, van par kulfoldi, pl nemet ismerosom, nem tudom miert, lehet mert tul steril nekik Nemetorszag, de folyton odamennek hetekre. Nekem is kell egyfajta biztonsagerzet, kiszamithatosag. Nem azt mondom, hogy nem neznek korul egyszer Azsiaban, de pl tok jo, hogy Olaszorszagban meg tudom magamnak venni a jegyeket, be tudok vasarolni, stb. Azsiaban azert mas a helyzet
jan. 8. 11:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es én is az osztrák határnál élek :D mondjuk én már 38 vagyok.

Egyébként én is itthon dolgozom, a havi 5-600 megvan. Tudnék utazgatni, mert nem szórom a pénzt, de nem vágyom rá.

jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tunéziát nem az ára vagy a közelsége miatt írtam, hanem tipik példának, mint felkapott, sűrűn látogatott turistacélpont. Hogy nem csak az ázsiai országok ilyen felkapottak, hanem Észak-Afrika is. De amúgy igen, valóban ad egyfajta biztonságérzetet Európa. Mégis csak közelebb áll kulturális szempontból, jogrendszer szempontjából, szokások, etikettek, mentalitás stb. Itt azért nagyjából tudja az ember, hogy kb. mire számíthat, mielőtt útnak indul. Sokkal könnyebb tájékozódni, ezt-azt elintézni is. Kiszámíthatóbb, nagyobb biztonságot nyújt.
jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!