Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy interneten megismertetek valakit, de találkozáskor csalódást okozott?

Figyelt kérdés
Hazudott a koráról, az alkatáról, eröltetetett olyat, amit nem beszéltetek meg, igénytelen volt, ilyenek

jan. 8. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Két komolyabb pofára esésem volt.Egyszer egy 62 éves adta ki magát 35-nek,nem volt képcsere, csak találkozás ,négy nap után.Ott állt melegítőgatyában,borostásan és barna,iszonyú szagú cigit szívva a férfi.És meg volt sértve,mert otthagytam.A lelkére hivatkozott,hogy az fiatalos,azt kell nézni..

Másik pedig , ahol volt képcsere és értelmesnek tartottam,szóval ez a 31 éves srác olyan részegen jött oda,hogy elment illetve elszédelgett mellettem és egy fát fogott meg,hogy el ne essen.Nem tudott tovább sem lépni. Őt is otthagytam.


Egyébként pedig az a mindennapos,hogy így nevezzem,hogy kapcsolatot keres,komolykodik aztán elsőre már szexet akar, rám akart mászni,stb.

De aki netes ismerkedő, az tudhatja az ilyen dolgokat :)

jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Hajaj.... Volt olyan aki azt mondta hogy ő bizony azokat a férfiakat szereti akik igényesek,adnak magukra.Fodrászhoz járnak stb.Megláttam......zsíros ápolatlan,lenőtt haja volt....és ránézésre kb 10 évvel idősebb volt,mint írta.
jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
ige, korban kb 15 évet lódított
jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem sosem volt ilyen tapasztalatom. Lehet azért mert jól megválogatom az embereket.
jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer volt egy nagy pofáraesésem: a Felvonulási téren az emlékműnél találkoztunk volna.


Akkor volt már elérhető áron rádiótelefon, a következő üzenetet kaptam (kb. 2001-ben):

"Túl fiatal vagy".


Valószínűleg a szemközti házban lakott az illető...

jan. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Csak ilyen történt.

Internetes ismerkedésnél ritka az, hogy az ember az életbeli találkozásnál ne csalódjon valami miatt.

Vagy a testsúly, vagy a magasság, igénytelen öltözet, ápolatlan kinézet, a valóságban 15 évvel isősebb mint a neten lévő képen, stb.

Nehéz a netes ismerkedés.

Szinte mindenki elhalgat valamit.

Van aki csak apróságot, van aki fontos dolgokat.

jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!