Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek hetero srácba?

Figyelt kérdés

jan. 17. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak belezúgás és túlértékelés, nekem is volt.
jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Voltam de azt mondogattam magamba somzsor hogy ennek semmi ertelme es vegul el is felejtettem
jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé. Bár ne tettem volna! Nagyon buta voltam, bele voltam bolondulva, ha megláttam, lezsibbadtam, remegtem, annyit szenvedtem, mint a kutya.
jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen az osztálytársam apukájába
jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nem is egybe. A legrosszabb a mostani idő, amikor majdnem mindenki fentvan minden közösségi platformon és mindenki lát kb mindent. Lehet az okostelefonok előtti időkben jobb lett volna a helyzet.
jan. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem kell kovetni oket meg bejelolni oket

Mostanaba ha valaki megtetszik teljesen kozombos vagyok vele mar kezdettol fogva mindig azt mondogatom magamba hogy semmi ertelme az egesznek

jan. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A legjobb barátomba (neki nem én voltam a legjobb barátja, de sok időt töltöttünk együtt, rendszeresen találkoztunk, túrázni jártunk, stb.). Ő volt az első hetero barátom, akinek elmondtam, mi a helyzet velem. Azt hittem, utána távolságtartó lesz, de egyáltalán nem fogadta rosszul, sőt. Nagyon jólesett, hogy nyíltan beszélhettem neki a dolgaimról. Az utóbbi két évben viszont sok minden megváltozott. Barátnője lett, összeházasodtak, most pedig az első babájukat várják. Nyilván örülök, hogy jól alakul az élete, de nehezen emésztettem meg a változásokat. Most már sokkal elfoglaltabb, ritkábban látom. Mindig titkoltam előtte az érzéseimet és asszem lassan, de biztosan túlteszem magam rajta. Alapból nem lett volna értelme színt vallanom neki, mert egyáltalán nem érdeklik a férfiak. Így legalább a barátságunk megmaradt.
jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, én el is mondtam neki, igazság szerint nem voltunk legjobb barátok, csak gyakran találkoztunk, baráti társaságban, kb havi szinten minimum. Felesleges elmondani, csak az ember nem tudja magába tartani, ha folyton együtt piáltok stb és épp ketten maradtok…. Az elején rosszul kezelte, de inkább csak a többiek miatt mert azt hitte melegnek nézik ha jól kezeli… Utána távolságtartóbb lett persze, viszont egy évre rá mintha mi sem történt volna, tök normális volt, még mondta is hogy nem akarja hogy rossz legyen nekem, meg dumált velem ugyanúgy mint előtte. Se közelebb, se távolabb nem kerültem tőle azért mert elmondtam…
jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Voltam de nem mondtam el neki eleg szar volt nekem vegignezni ahogy mindenhol ossze voltak bujva a csajával
jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!