Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnumba szerintetek mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnumba szerintetek mikor érdemes elmennie egy fiatal szűz srácnak?

Figyelt kérdés
Még sose voltam, de egyre jobban érdekel milyen lehet. Mire számítsak, mit javasoltok? Mikor van a legtöbb fiatal?

jan. 18. 21:20
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Oda inkább az idősebb korosztály jár csak annyit tudok menj le és nézz körbe
jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Hát figyelj. Én is holnap megyek először.

A terv hogy odamegyek, bemegyek az emailben kapott ingyen belépővel. Megnézem bejön-e. Ha nem akkor indulok haza, ha bejön akkor maradok. Szerintem ezt nem kell túlbonyolítani. Csak nem zárnak be.

25/passzív.

jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

2, inkább próbálkozhatnánk egymással…


39/aktív

jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Biztos egy ismeretlen totál kiéhezett jó eséllyel kissé szottyadt 40 pluszos faszival akarod elveszíteni?

Ilyen helyeken erre van a legnagyobb esélyed..

jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Szűzen menni ilyen helyre nem a legjobb ötlet...
jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

#3

Jó lehetne veled.

jan. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

2-es vagyok. Köszönöm a lehetőséget a 3-asnak aki felajánlotta. De kicsit már elegem van az online ismerkedésből, mert mindig mindenki kihátrál. Rendes tőled, de azért akarok a magnumba menni mert ott tudom ha lesz valami, és nem húzzák-halasztják, hanem azonnal látom kivel lenne valami, ők is azonnal látnak engem. Nincsenek a felesleges játékok a beállított meg retusált képekkel, "arcot nem küldök" a "Van helyed? - van de csak szerdánként 11:20-tól 12:50-ig. Most mé nem jó az időpont? Nem tetszem vagy kamus vagy?" meg a többi.

Odamegyek ma délután. Ha tetszik tetszik, ha nem, eljövök. Nekem ez egy próbát megér.

jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is pont amiatt tervezem, hogy lelátogatok egy ilyen helyre, ami miatt a 7-es is. Elegem van a komolytalanokból, így a legegyszerűbb.
jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert ott aztán igen nagyon komoly alakokkal fogsz találkozni... 😂
jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

#9

Az biztos, hogy a meleg szaunákban nincsenek kamusok. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor lesz szex.

jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!