Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szagoltátok már meg (fiú)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szagoltátok már meg (fiú) osztálytársatok lábát/cipőjét/zokniját?

Figyelt kérdés

jan. 19. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
én a ruhákat szoktam a tesiöltözőben
jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fordult már elő.
jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Mikor lesz pártok, ott fog állni halomban a szennyes.

És lehet mosni, vajon akkor is izgató lesz!?

jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy kikéredzkedem mosdóba tesi óráról, hogy bemehessek az öltözőbe a szexibb osztálytársaim cipőjét, és a cipőben hagyott zoknikat szagolgatni. Egyrészt nagyon szeretem azt is, mikor óra után a fehér zoknik lekerülnek, de a legszebb, mikor úszunk vagy szertorna van, és a szőnyegre csak mezítláb szabad lépnünk.
jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom szagolni a srácok cuccait. Koliban lakom, ahol sűrűn előfordul, hogy használt alsógatyát is ott felejtenek, imádom szagolni.
jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Cipőt és zoknit elég sokszor, főleg tesi órán, sokszor lassabban öltöztem, hogy én maradjak egyedül végül, akkor mindig szagolgattam a zoknikat, meg osztálykiránduláson is, ha olyan sráccal kerültem egy szobába. Sajnos viszont senki lábát nem tudtam megszagolni, csak majdnem egyszer, pedig tetszett volna.
jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#4-es, milyen cipőket? Én is szoktam, sokaknak Nike Air Forceja van. :D
febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 #4 vagyok. Valóban a Nike Air Force gyakori, és épp olyan izgató is :) A legszexibb osztálytársaimnak az van, és a benne hagyott fehér zoknik. Sőt az a látvány se rossz, mikor öltözéskor a farmert már felveszi, de még a zoknit nem: hosszúgatyában, mezítláb!
febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan osztály társam aki szerette szaglolni, közölte szereti a láb szagos cipőket, én meg a gyengéje voltam tesi órán hagyományos sportcipőt használtam, nem volt váltó zoknim, hanem mindig öltözéskor le vettem a zoknit mezítláb voltam a sportcipőbe, tesi óra után be is volt izzadva a lábam, óra után öltöztem láb mosás, azt vettem észre hogy fogja a cipőm baszolgat bele, észre vette hogy én észre vettem mondta hogy muszály volt neki, és hogy sokszor látta hogy mezítláb használom igy tuti jó izzadt, nagyon jó bűdös a cipő szereti.
febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!