Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 19 évesek vagyunk és volt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesek vagyunk és volt egy buli kicsit be rúgtam meg ő is aztán amikor oda el jutottunk ki derült hogy farka volt köpni nyelni sem tudtam eddig senki nem vette észre hogy fiú ilyen létezik?

Figyelt kérdés

igazából a mellein nem látszott de amikor, meg láttam h farka van majdnem shockot kaptam nem feküdtem le vele,csak terveztük ha tudtam volna h a csajszi transz akkor tuti nem mentem volna szobára vele de szerencsére ahogy meg láttam h mije van rögtön el jöttem .



Már évek óta ismerem, de ezt eddig soha nem mondta .


jan. 19. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Bár én találnék egy ilyet
jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Esti mese megvolt. Köszönjük, mehetsz aludni.
jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
max csak a seggéről húzná lle a bugyit. lyuka neki is van
jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Ja, jó mese, 19 évesen mellműtét és hormonterápia is teljesen valószínűtlen, főleg Magyarországon. (Utóbbit ha 18 évesen rögtön el is kezdi, 1 év alatt nem hat annyit hogy az arcán, hangján ne vedd észre mi van.)

Tudod kit hülyíts :D

jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

5-ös én nem hülyítek senkit mint mondtam eddig titokban tartotta hogy transzi,mert senki nem tudta még a családjáról sem beszélt soha, és egyébként többnek nézz ki de ő annyinak vallja magát mint én és a barátaim, amúgy meg az ő hangján észre sem lehetett venni .



és ha nem ismersz valakit, ilyet ne feltételezz másról szép estét !

jan. 19. 22:49
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
#5: Pedig de.
jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem álom lenne egy ilyen
jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Józanodj ki, mielőtt kérdést írsz.
jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Dugtad volna hatulrol akkor nem latszik a farka
jan. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Ritka mázlista vagy! Én 20 éve nem bírok ilyen "pöcsös csajba" botlani!

Beszari vagy! Piásak voltatok, rá kellett volna ugranod hátulról aztán jól megb.szni! Bánni fogod még, hogy kihagytad!

jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!