Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az elképzelhető, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elképzelhető, hogy egy fiúval csak ilyen vagy olyan szerepben tudom magam elképzelni?

Figyelt kérdés
Csak aktív vagy csak passzív. Nyilván mindenkinek más energiái/kisugárzása van. Viszont sokszor tapasztalom azt, hogy az uni-ságom ellenére csak ez vagy csak az a szerep elképzelhető egy-egy fiúval.

jan. 30. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze
jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is így van. Sőt az a legrosszabb mikor hosszú távra el tudsz képzelni magad mellé egy srácot de nem tudod eldönteni hogy aktív vagy passzív lennél e szívesen vele.

Ő rád hagyja mert neki mindkét szerep megfelel mivel ő is uni. De olyan a kisugárzása hogy egyszer aláfeküdnél máskor meg hetekig csak dugnád. De ezek egy idő után borzasztó egyhangúvá válnak és lehet egy idő után "rádun". Na ez a legrosszabb.

jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jani Belucci ***** válasza:
Tök normális. Én is uni vagyok és az aktív, passzív oldalamnak kicsit más az ízlése.
jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Én pl annak ellenére,hogy fiatal vagyok csak nálam jóval idősebb pasival vágyom passzív szerepre!

jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ötös, akkor írjál nyugodtan - én is írok neked.
jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabor49 ***** válasza:
en bi vagyok de csak aktivval tudom elkepzelni az magam
jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is uni vagyok,a páromtól függ melyik oldalon vagyok. De volt már szintén uni partnerem akivel mindkét szerepet bevállaltam. Voltam párral is ott is aktiv és passziv szerepben. Én élvezem ezt is. Egy próbát megér!
febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!