Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nem tud várni a szexszel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tud várni a szexszel, akkor nem tartós kapcsolatot keres, igaz?

Figyelt kérdés

Már a második randin megpróbált leszopni egy erdei sétán. Azóta is minden randin keresi a lehetőséget, hogy legalább orál legyen.


Szerintem ez így nem oké. Persze megértem ha fontos neki és ki akarja próbálni illike-e hozzám. De nem muszáj az első 5 randin szexszelni szerintem.


Én vagyok túl lassú, vagy ő gyors?



jan. 30. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Te döntesz, de részben igazad van.

Egy szexuàlpszichològus szerint, az első randin nyugodtan lehet szex.

Felnőtt emberek vagyunk, mire várjunk?

Szóval meg is értelek ha óvatos vagy, de lehetséges, hogy én sem hùznám az időt.


Bár mi a 3.napi ismerkedés után már túl voltunk egy jó kis kalandban.

jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Jól csinálod,hogy nem adod meg magad.Tudom, ma az a lényeg,hogy szex azonnal,ha az jó, akkor lépnek tovább.

Aki tartósat,komolyat keres, az Rád kíváncsi,nem a farkadra. Nálam hetek,sőt hónapok voltak az első szeretkezésig. Megérte mindig várni.Nem tennék máshogy ezután sem.

A másik fél pedig gyors, kapkod,nem valószínű,hogy párkapcsolat a célja.Sokan kamuzzák ezt el,hogy megfektessék a másikat.

jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jani Belucci ***** válasza:
83%
Szerintem egyáltalán nem predesztinálja a kapcsolatot, hogy mikor történik az első szex. Aki tényleg kapcsolatot keres, az szex után is azt fog. Aki meg csak dugni akar az jobb ha már az elején lelép. Ha nagyon forszírozza, akkor viszont esélyes, hogy az illető az utóbbi kategória.
jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
2-re még egy szavazat :)
jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a plusz szavazatot :)


2-es

jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tipikus nyomorult, aki meg akar felelni, csak benezte.
jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk nekem már az is sok lenne, hogy randiként elhívom egy erdei sétára és ott rögtön leszopni próbál xd

Addig azért kell várni, amíg nem akarja mindkét fél. Ha a másiknak még látványosan korai, akkor szerintem alap lenne hogy nem rohanjuk le minden alkalommal. Vagy ha nem tud várni, mert ez neki sok idő akkor mondja, hogy kiszáll és kész. Ha hosszú hónapokat, meg egy évet váratnád akkor azt mondanám megértem de abban szerintem semmi extra nincs, hogy akár 5x vagy többször találkoztok úgy, hogy nincs szex. Ha valami komolyabb a cél akkor szerintem első találkozón nem érdemes találkozni. Egy találkozó erejéig bárki tudja adni a szépet, aztán ha nem vagy szimpatikus neki és esze ágában sincs folytatni az ismerkedést akkor is ha bejössz külsőre "egy szexre még jó lesz" alapon simán lefekszik veled aztán eltűnik. Én azt mondom párat érdemes várni legalább, hogy lásd tényleg megvan-e a motiváció az ismerkedésre és a folytatásra, nem mindenkit de sok embert ki lehet így szűrni.

jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"első találkozón nem érdemes találkozni" :D :D


Tudom, hogy typo, de ezen jót nevettem. Majd elmegyünk egymás mellett az utca másik oldalán és csak integetünk. :)


Komolyra fordítva: Konkrétan fogdosni kezdett. A fenekem először, aztán elöl benyúlt a nadrágomba. Ebből gondoltam, hogy szex-mániás.

jan. 30. 19:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Haha, bocs úgy értettem nem érdemes lefeküdni xd

Hát nem tudom, amúgy kezdetnek ölelkezés, simogatás, összebújás, csók amikkel nyitni szokás nem azzal, hogy lataperolom a másik seggét de kinek mi... Nekem kicsit fura az arc.

jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Korotok?

Amúgy 1. nap 3x szopott le a pasim aki több, mint 10 éve velem van. Nem ezen fog múlni hogy Meddig tart vagy Meddig nem.

jan. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!