Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lehetne választani te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehetne választani te lennél hetero?

Figyelt kérdés
jan. 30. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Az agyamra mennek a nők így is.
jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz kérdés, mert szerintem a szexuális orientáció is pont annyira az ember része és meghatározója, mint bármi más. Lényegében azt kérdezed, hogy lennél-e önmagad helyett egy teljesen másik ember. Ha valakinek nagyon rossz élete van, akkor könnyen rávágja, hogy igen, még melegnek se kell lennie hozzá, elég ha kancsal és folyamatosan gúnyolják.
jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%

“Lényegében azt kérdezed, hogy lennél-e önmagad helyett egy teljesen másik ember.”


Ugyanaz az ember lennél, csak másik nemhez vonzódnál.

jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

3-as...

Azaz teljesen más emberekkel lenne szexuális kapcsolatod, máshogy viszonyulnál a nőkhöz és a férfiakhoz egyaránt, talán még a baráti köröd is változna. ---> magyarul teljesen másik ember lennél 🙂

jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Jelenleg biszexnek gondolom magam (még nem volt szexuális kapcsolatom egyik nemmel sem), de tartós kapcsolatot csak férfival tudok elképzelni, mert a nők személyiségét/gondolkodásmódját nem tudom hosszú távon elviselni.

(Előre is bocsi, ha ezt egy hölgy olvassa.)

jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Pont a lényeg maradt le a mondandómból...

Nem lennék hetero, a fentebb leírtak miatt. :)

jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
#4 attól, hogy más emberekkel szexelnék, még ugyanaz az ember lennék😅Nem hiszem, hogy bármilyen belső tulajdonságomon változtatna. Igaz én hetero vagyok és ha nekem szegeznék a kérdést, hogy lennék-e homo, nyilván nem, ugyanígy megértem, ha egy homo nem lenne hetero, mert az embernek nehéz elképzelni azt, hogy jó lehet olyanokhoz vonzódni, akikhez most nem vonzódik :D
jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár mivel a férfiak érdekelnek nekem inkább az szokott megfordulni a fejemben hogy akkor már lehetnék inkább hetero nő. Annak ellenére, hogy nem vagyok transz vagy femboy vagy úgy egyáltalán egy nőies darab.


Nem azért mondom, mert ezt az életmódot támogatom amit ő csinál vagy így akarok élni, de őszintén szólva anyámnak arany élete van és elég hasonló adottságaink vannak a nemünket leszámítva. Annyi a különbség, hogy ő nőnek született így az elmúlt 20 évben úgy Isten igazából dolgoznia nem kellett, kb. bármelyik férfit megkaphatta ha akarta és mindig talált magának valami jóképű gazdag pasast aki eltartotta és aki egyébként még személyiségre is tök rendben volt, érzelmileg mindent megadott neki. Na most ezért annyit tett, hogy egy szép nő, intelligens és van egy bájos karizmája.

Én meg kapásból úgy indulok, hogy a férfiak 95-98%-át biztosan nem érdeklem mert férfi vagyok, spontán élőben nem is igazán lehet ismerkedni vannak meleg bárok de mindegyik olyan mint egy rossz lebuj vagy egy swinger club, ilyen szarokon kell szívni mint a grindr ahol ha nem a fővárosban vagy akkor van 20 ember értelmezhető távolságon belül, 90%-a bottom vagy az apád lehetne. Ha találsz is valakit a szex körülményes, már-már kész szívás. Nőként meg ha szép vagy és van valami sütnivalód akkor szépen mosolyogsz, pislogsz kettőt és megfogtad a főnyereményt aki megoldja az egész életed. Ez most biztos rohadt szexista, de anyám példáján látom, hogy ez kb. így megy meg olyan túlkereslet van a nőkre, hogy egy elég igényes MTF transz ismerősömön is azt látom, simán ugyanebbe a státuszba avanzsált. Mutatta, olyan külföldi hetero sportoló pasikkal feküdt le a grindr TOP1 felhasználója is elbújhatna mellette. Holott szerintem ő transz nőként, ugyan jól néz ki de max. a női középmezőnyben van. Szexre nőként nagyságrendekkel jobb pasikat foghatsz magadnak, mégha többet nem is akarnak tőled. Ez most lehet kicsit off volt. A lényeg hetero nő lennék, hetero férfinak lenni szerintem sok tekintetben elég nagy szívás. Nem biztos lennék a helyükben. Vannak szerintem baromi vonzó, rendes hetero haverjaim akik ilyen átlag munkát végeznek, aztán még kész víziló nők is simán offolják őket. Aztán egy Lölő (akit lehánynék ha egyáltalán túl közelről kéne néznem) meg simán megkap egy Várkonyi Andreát akiről lehet mondani sok dolgot, de azért mégis egy baromi jó nő főleg a korosztályában 10 csillag.

jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
#8 ezt nagyon jól összefoglaltad, a világ legszerencsésebb emberei a dekoratív hetero nők. Én is az vagyok és kb. csak azért járok dolgozni, hogy ne unatkozzak, de milliárdos a párom, annyi a dolgom az életben hogy fenntartsam a szépségem.
jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

7es, ez akkor igaz, ha az embert sosem nyomasztotta az hogy más. Ha sosem okozott neki problémát az hogy meleg. De sokunknak egy központi "probléma" az hogy melegek vagyunk és nagyban meghatározza az életünket. Máshogy viszonyulunk az emberekhez, mert felmerül a kérdés bennünk hogy vajon ö épp elfogad e vagy sem. Mit szólna hozzá a ha tudnárólam? Megbízhatok benne? És ezek a dolgok alakitják az ember személyiségét. Ezért nem olyan nagy hülyeség az hogy ha azt mondjuk ha heterok lennénk akkor más emberek lennénk.

Kicsit ez olyan, mint az hogy ha az ember visszamenne egy traumát megakadályozni a multba, akkor a trauma tudata, átélése nélkül ugyan az az ember volna? Egyáltalán nem. Ez olyan mintha azt mondanánk hogy az embernrk az életére nincs hazádsal pl az hogy megeröszakolták. Jó kicsit extrém példa, de remélem érted mire gondolok.

Persze nem minden meleg ilyen, és biztos van akin nem változtatna semmit az ha hetero lenne. De szerintem ők már alapjába véve olyan lörnyezetben nöttek fel ahol ez nem igazán okoz bármiféle hátrányt, és nem befolyásolja igazábol az életüket. Ami szerintem ritka.

De lehet tévedek.

jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!