Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lankaszt a gumi mi a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lankaszt a gumi mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Amint felteszem van kb 20mp. Ha addig nem az van hogy dugom Belankadok. De csak gumiban. Nektek is van ez? Mi a megoldásotok?
jan. 31. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
No gumi.
jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Pénisz gyűrű esetleg?
jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Berakod 20 mp alatt. Vagy hány óra betalálni?
jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Hát sok megoldás nincs rá, keress fix partnereket és járj sokat szűrésre, úgy nem muszáj gumit használni
jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Endura ***** válasza:
52%
Gumival nekem is van ilyen gondom,anélkül semmi probléma.Nálam egy fél Kamagra segít.Gumi nélkül nincs szükségem a segítségére.
jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom miért pontozták le a péniszgyűrűt, gyakorlatilag erre találták ki... A vért a péniszben tartja, így az erekció nem csökken. Persze az ajánlott maximális használati idő 30 perc, de ez egy jó megoldás lehet. Én is küzdöttem ilyen problémával, de ez segített. Persze nem végleges megoldás, és nem mindenkinek müködik, de azt a pár forintot megéri. És az ember méretének megfelelő méretűt kell venni.
jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Bareback
jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!