Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen tanácsot adnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adnátok a fiatal melegeknek?

Figyelt kérdés
Akár magatoknak ha újra fiatalok lennétek.
febr. 4. 13:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kezdem mert senki… Mindig védekezz mert aki normális is hazudik!
febr. 4. 13:43
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Öregekkel ne kezdjenek semmilyen módon,mert legtöbb lelki gond erre vezethető vissza.Tehát 20 vagy több év eltéréssel.
febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj tanulj tanulj!!! Valami piacképes szakmát, és idegennyelv(ek)et!! Próbálj okosan bánni a pénzzel, ne verd el, törekedj az anyagi függetlenségre és 20-as éveidben szexelj sokat, sok pasival, de mindig ésszel, komoly kapcsolatra lesz még időd! ;)
febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne rejtőzködjenek, éljék ki magukat fiatalon, mert 40 felett piszok nehéz lesz partnert találni.
febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Ahogyan jön az érzés fiúk iránt ne rejtsd ne nyomd el igenis élj, próbáld ki nefelj élni.


Éljétek ki magatok minél jobban minél több emberrel mert nagyon színes a szex, jó minél több emberrel át élni ezt a szép dolgot.


21f, én ezt teszem. (Nem keresek most senkit)

febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Ne legyen rejtőzködés.

Próbáljon meg élni. Meg szexelni is legyen bátorsága.

Mert 30 fölött már nem sok mindenkinek fog kelleni.

febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hááát. Nekem az első pasi is idősebb volt és később is sok jót kaptam és tanultam tőlük szóval nem értek egyet azzal amit írt valaki. Ahogy azzal se, hogy 30 felett nincs élet.
febr. 4. 19:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig elhiheted, nem véletlen ez a két válasz,amire a 7-esben reflektáltál.

Sok év saját tapasztalata :/


55 F

febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Köszönöm a leszavazást.
febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van aki ezért jár ide. Tök igazad volt/van.
febr. 4. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!