Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mást is irritál amikor azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is irritál amikor azzal nyitnak egy beszélgetést, hogy “kit, mit keresel”?

Figyelt kérdés

Eleve olyan hülye, értelmetlen kérdés most mit írjon arra az ember, hogy kit keresel… Rajzoljam le? Nem tudom definiálni kit keresek, nagyon sokféle ember szóba jöhet, nyilván azért beszélünk mert első blikkre szimpatikus.

Csomó oldalon meg be lehet jelölni mit keresel. Általában be is szoktam. Tinderen lehet azt is, hogy “még nem tudom pontosan” ergo bármire nyitott vagyok. Akkor mi a tökömnek kell megkérdezni?

Másrészt annyira utálom ezt a fordított kommunikációt. Miért nem tudnak úgy nyitni, hogy “szia, XY vagyok, ezt és ezt keresem. Érdekel?”

Így lehet sunnyogni, mert ha azt írod szexet keresel akkor ő is, ha meg párkapcsolatot akkor ő is.



febr. 10. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Ezen teljesen felesleges kiakadni,mert mindenhol ez van.

Nyilván sokan nem tudják egyáltalán mit szeretnének,csak úgy írogatnak.Aztán vagy bejön neki, vagy nem.

Itt is vannak, kit és mit keresők.Bőven. Viszont ma tíz ismerkedési "kísérletből" nyolc szex miatt van.Kettő lehet olyan,aki kapcsolatot is szeretne /esetleg/.

febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen, irritál, és ez arra vall, hogy tökmindegy, kinek, csak írjanak, hátha lesz valami, de arra alig képes valaki, hogy megnézze az adatlapot, mielőtt üzenetet küld. A másik kedvencem a Mizu? Most egy teljesen ismeretlennek erre mit válaszolsz?
febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Csokiskeksz90 ***** válasza:
61%
Szerintem is nagyon gáz dolog, ez egy olyan kérdés amire nincs normális válasz. Nyilván nem úgy ülsz le a tinder elé hogy nekem egy 180cm 80 kilós barna hajú tag kell aki csak kocsikkal és a focival foglalkozik (Idk ez honnan jön de remelem érted xd) meg ilyen nincs hogy ha nyilván ment a match akkor szimpinek talállak. Az meg a másik hogy jóformán minden társ keresőn be lehet jelölni hogy mit keresel pontosan szóval csak olvasni kellene a profilt
febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Csokiskeksz90 ***** válasza:
55%

Jaj meg a másik mikor megkérdezik hány eves vagy és hol laksz xD

3-as vagyok

febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
És van-e helyed ....Általános probléma,főleg a "kíváncsi" heteróknál ...XD
febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
AB vércsoportú, fiatal, max 30 éves, egészséges férfit keresek. Csak nálam találkozok, szeretem a kötözös és alvós szexet.
febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar az ilyen kérdés, nem tudom minek a fasznak ilyenen problémázni xd

Inkább ilyenek találjanak be, mint kép nélküliek és hasonlók

febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Én is unom ezt a kérdést, meg azt is hogy “mizu”… ezeknél simán abbahagyom a további válaszolást, bukta az illető.
febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tipikus irritáló kérdések,nincs is ezzel semmi baj,ha ezek a felvetések előkerülnek egy értelmes beszélgetésbe ágyazva és nem egy kérdéslistában.ez A kit -mit keresel,milyennek képzelsz el egy kapcsolatot ....ezeknek mind ki kellene derülni direkt kérdések nélkűl is ....dehát ez a fajta kultúrált ,valóban érdeklődő és az emberre öszpontosító beszélgetés kihalófélben van.
febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Én ezzel indítok, vagy olvastad a profilom?


Teljesen kitöltött profil mellett olyanok írnak rám, akik abszolút nem felelnek meg. Nem értem miért nem olvassák el a bemutatkozást.


Utána már nem válaszolnak, szóval 3 sor felesleges beszélgetés.

febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!