Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elektro sexszel tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elektro sexszel tapasztalata valakinek? Milyen érzés .Passzív oldalról érdekelne.

Figyelt kérdés

febr. 10. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Beleállítasz két százas szöget a konnektorba és hozzányomod a nyelved a szögekhez.Igazán passzív élményben lesz részed.
febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kézi elektromos sokkolót és sokkoló nyakörvet kipróbáltam már és nagyon jó volt. Fokozattól függ, hogy mennyire fáj. Alacsony fokozaton csak kellemes csipkedés, de magasabb fokozaton tényleg sokkol. Amikor rövid idő alatt több áramütést kapsz, úgy még rosszabb, a földön fetrengtem tőle. Nagyon jó volt.
febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legjobb dolog amit ki akarok próbálni, érezni a rezgést rajtam ☺️
febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csokiskeksz90 ***** válasza:
100%
Ez engem is erdekel
febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem meg az,hogy hol lehet 60-as aktív pasit találni aki ilyet is csinál büntetésül.?
febr. 11. 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szubmisszív oldalról engem is érdekel a dolog.


22/F

febr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a farkamra tette fel a parancsolóm a tappancsokat. Úgy élveztem el. Jó volt, de mivel tovább hagyta rajtam, az már fájdalmasan volt jó érzés.
febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne. Igaz aktívként. Pl amit a 7-es írt az érdekelhet.
febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!