Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ennyire tévedne a gay radarom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire tévedne a gay radarom?

Figyelt kérdés

Többnyire észreveszem, ha valaki meleg: viselkedésből, beszédből, tözködésből.


De sokszor meglepődöm. Nalamnál sokkal femininebb srácokról derül ki, hogy van barátnőjük, mondjuk most a 20-35 közti korosztályról van szó. Az is lehet biszexek, vagy a tarsadalmi nyomás miatt nem vállalják fel magukat, inkább kamu barátnőik vannak?



febr. 15. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A gaydar sem tökéletes, nálam is jelzett már be párszor aztán pofára esés lett a vége. Vannak elég feminin hetero srácok is.
febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
1# hogya kell használni ezt?
febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Vidéken sokszor társadalmi nyomás miatt van barátnőjük.
febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Több meleg ismerősöm kénytelen volt becsajozni. De hát csak kamu a szitu.
febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2# ezt nem használni kell, mert nem is lehet, hanem benned van és alakul, tapasztalatokkal, megérzésekkel. És ezek alapján érez rá az ember vagy helyesen, vagy nem. Sokszor csak egy apróságot, mint egy kézmozdulatot, vagy egyéb mozgást lát az ember, ami már elég. De mint írtam, ez sem mindig működik.
febr. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5# Értem. Észre szoktam venni, egy esetben nem voltam biztos de utána kiderült hogy az. 30F bi
febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi nyomas miatt, ma mar csak nem csajoznak a 30-as meleg pasik... Minek? Maradhatnak szinglik is, nem kell ahhoz no, hogy ne legyél nyiltan meleg... Kesz vicc.

Kerdezo, lehet azok biszexek voltak ezert erzekelted oket a gay radaroddal. Bar megjegyzem nem minden meleg noies, sok olyan van akirol senki meg nem mondana annyira heteronak nez ki.

febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is meleg vagyok és szingli, van egy partnerem, akivel nagy ritkán találkozom és ennyi. Nem kockáztatom meg, hogy a másságom miatt téves következtetéseket vonjanak le, és olyannak lássanak, amilyen nem vagyok.
febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De most mondjátok meg. Van egy ilyen ismerősöm, csak rá kell nézni, megmondod róla, hogy ő egy bear. De akárhányszor posztol (külfölfi magyar csoport) mindig úgy kezdi hogy megyek ide meg oda a BARÁTNŐMMEL, ki jönne? Én nagyon kamunak érzem, hogy barátnője van, mikor úgy posztolgat, mjnt egy átlag bu*i. És kb 35 éves 😁 valami nagyon nem áll össze.
febr. 16. 13:13
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Neked amugy nem mindegy?
febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!