Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párok akik együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok akik együtt éltek, ti milyen gyakran szexeltek?

Figyelt kérdés
És írjátok le milyen korosztály
febr. 18. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3 alkalommal.

27-29 évesek vagyunk.

febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
1# mikor össze jöttetek többször dugtatok?
febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valamivel többször.

De van amikor csak mindketten kiverjük magunknak, egymás előtt. 🙂

febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nalunk nincs dugas, csak oral max. 24-29 ev, 8 honapja vagyunk egyutt. Heti egyszer, neha kétszer.
febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában egyre kevesebbszer, talán heti egy. De az se behatolás, az kb havonta, kéthavonta van, a többi orál max.

25-32

febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy nalunk is alabbhagyott, ugyanakkor egy kapcsolat nem csak a szextol jo. Hanem a kozos idotol, programoktol is
febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó párommal akivel együtt is éltem kezdetben legalább heti 10x szexeltünk (mindennap + hétvégén több menet) kezdetben, de a kapcsolat vége fele sem mentünk heti 5-6 alá.
febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Ő volt 26 én 21 éves szóval fiatalság bolondság, most így 28 évesen szerintem heti 3-4 alkalomnál többre nem lenne szükségem, de nincs senkim, szóval ezt nem tudom biztosra mondani.
febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges általánosítani ebből, mert minden embernek mások az igényei. Persze ha évekig nincs semmi az megint más, de mondjuk nálunk volt olyan, hogy egy hónapig nem volt még egy szolás se, mert a párom nagyon görcsölt a költözése miatt. Meg gyakran van, hogy inkább én indítom be őt, de akkor nagyon beindul.
febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7éve, heti 3x kb.

Nyaraláskor minden nap.

febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!