Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavar, hogy harminc évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy harminc évesen nem merek outolni apámnak, aki semmiről se tud, mit tegyek, hogy vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Nem rég óta tudom, hogy meleg vagyok, de egyszerűen képtelen vagyok neki outolni. És emiatt a párkapcsolatom is egy ponton csődbe fog menni. Nem tudom miért egyszerűen nem merek. Homofób, lassan 70 éves, de nem tudom mit reagálna. Tipikusan az a macsós férfi, aki a nőket is semmibe veszi.

febr. 19. 21:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobb ha titokban tartod
febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, csak közben meg egy kapcsolatom van
febr. 19. 22:01
 3/23 anonim ***** válasza:
8%
Keress fel egy pszichológust, a betegségeden biztos tud segíteni.
febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell hogy tudjon róla? Miért menne csödbe a kapcsolatod az miatt hogy az apád nem tudja hogy meleg vagy? De ha ezen múlik a dolog, akkor mi lesz ha megtudja és elutasit, bem akar veled beszélni? Ez milyen hatással volna a kapcsolatodra?
febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Ne bántsd feleslegesen az öreget!
febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Az apa fia kapcsolat és reláció akkor is megmarad, ha mi gyerekek felnövünk.

Átérzem a helyzeted. Én sem outoltam még egyik szülőmnek sem.

Biztos sokan tépik a hajukat, hogy felnőtt létemre még itt tartok. De minden élethelyzet/történet és ember más.


Sokan vagyunk, akik félünk a szülői elutasítástól. Szerintem is fel kellene keress egy pszichológust. Magamnak is ezt tanácsolom. Egyszer már elkezdtem járni, de pár alakalom után abbahagytam. Ideje lenne folytatnom...

Sok erőt sorstárs!

febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én anyamnak outoltam aki maga szerint nagyon elfogado. Lebeszel arrol, hogy barkinek outoljak, meg megosszak dolgokat a baratommal. Mi van ha kiderul...
febr. 19. 23:59
 8/23 A kérdező kommentje:
Amugy en jartam kb 10-12 alkalomra, az is sokat használt. Nala amugy 8 alkalom van es amellett lehetett meg igenyelni.
febr. 20. 00:01
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Te ismered apádat. Nem biztos, hogy mindig az a legjobb, ha nyakonöntünk valakit a nyers igazsággal.

Ezt csak Te tudhatod, hogy mi lenne a legjobb.

Én se coming outolok addig, amíg nem tiztáztam le magamban.


Mondjuk, ha lenne egy párkapcsolatom, akkor szerintem én nem tudnám titkolózva működtetni. Volt, amit emiatt buktam. De én mondtam, hogy ezt így nem tudom csinálni, viszont nem vagyok még képes outolni.

Azóta sem volt párkapcsolatom, csak egy szexhaverom. Titkolózva nem is látok más perspektívát magamnak.

Ezt a részét mi melegek megszívtuk sajnos. Főleg, aki nem az a bevállalósabb fajta.

febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Mikor az első párkapcsolatom lett, akkor két hónap után elmondtam otthon.Apám már nem élt,csak anyám volt,de ő egy elég karakán nő.Nos elmondtam és be akartam mutatni neki a párom,aki lent várt.Anyám erre kijelentette,hogy ő ezt a szégyent nem viseli el,akkor egy hídról a Dunába ugrik.

Válaszom az volt,hogy okés,ugorjon, mi most akkor elkísérjuk a hídig,válassza ki melyikről akarja. Elképedt,csendben maradt. Megmondtam neki ott és örökre,hogy a magánéletembe senki nem szól bele.A párom az első,ez így volt mindig és így lesz,ha ismét lesz párom.Senki nyivákolása nem érdekel,de bent a munkahelyen sem,pedig tudták rólam.

Viszont olyan volt,hogy a páromat a saját családjával szemben nekem kellett megvédenem szóban.De ott is kiálltam érte,mert akit szeretek,azért mindent.

Konspirálva nem lehet élni,az a biszex apukák sajátossága.Felőrli a kapcsolatot,mert a párunk azt hiheti,hogy szégyelljuk őt.

Mondom ezt úgy,hogy nálam az utcán kézenfogás,csókolózás,ölelgetés nem szokás.Kézfogás és ennyi.De ez sem azért,mert félek,hanem azért mert az intimitás két emberre tartozik,nem a sok barom proli szájtátira.

febr. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!