Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavar, hogy harminc évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy harminc évesen nem merek outolni apámnak, aki semmiről se tud, mit tegyek, hogy vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Nem rég óta tudom, hogy meleg vagyok, de egyszerűen képtelen vagyok neki outolni. És emiatt a párkapcsolatom is egy ponton csődbe fog menni. Nem tudom miért egyszerűen nem merek. Homofób, lassan 70 éves, de nem tudom mit reagálna. Tipikusan az a macsós férfi, aki a nőket is semmibe veszi.

febr. 19. 21:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%

A magam részéről nem mondanám el neki.

Nem vagyok egy coming-outolós típus, anyám rég tudja (szerintem nem törődött bele még), apám maga kitalálta (isten nyugtassa).


Egy volt tanítványomnak és két helyen volt kollégámnak elmondtam a múlt héten, mert a beszélgetés olyan irányba kanyarodott, hogy ki akaródzott mondanom. Meglepődött, de végül - nem azonnal - azzal búcsúzott, hogy köszöni, hogy ezt elmondtam neki.


Viszont homofóbbal - hiába érdemelné meg, hogy tudja az igazat rólad, hiába az édesapád, nem biztos, hogy ujjat kéne húzni.


Úgy gondolom, hogy a szüleink se mondtak el mindent az ő szüleiknek - a kovid óta anyámmal megmaradt napi telefonbeszélgetésekből ez remekül kiderül.


A 10-esnek írom, ez kemény, ahogy anyukádat lerendezted! Viszont nekem sem fér bele, csak egy kézfogás az utcán, a többit majd otthon.

febr. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

A 11-esnek köszönöm,amit írt a válaszomról:)

De azért más miatt is mondtam,amit mondtam anyámnak - ugyanis mert nem lány lettem,ahogy várta,nem igazán szeretett,mint anya.El is mondta.

Nálam pedig amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten - mindenkinek.


#10

febr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
En 40 vagyok, se anyam nem tudja, se apam, mondjuk kapcsolatom sincs
febr. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nekem kapcsolatom van, radasul nehezito korulmeny, hogy en Becsbol jarok haza. Parom itt van Pesten, es hat apam meg mindig abbol indul ki h en egyedul vagyok, szabadidomben elmegyek sportolgatni. Anyam szinten ugy reagalt mint az egyik korabbi hozzaszolo edesanyja: szegyenkent elte meg, fel h mi lesz ha ez kitudodik, mert hat nekem konnyu, de neki milyen nehez, na meg Magyarorszagon el, nem ugy mint en a felvilagosult nyugaton xd a nehezseget meg az jelenti, hogy ha megyek haza akkor mindig van valami csaladi ünneplés, na most erre nem tudom vinni igy a paromat, de igy viszont vele is alig toltok idot. Kitalaljuk mindig h mi lenne a legjobb, de ez sosem idealis.
febr. 20. 08:27
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
Szard le a szuleidet, nem kell veluk foglalkozni ha szegyellnek téged
febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Én is 30-as vagyok, szintén párkapcsolatban kb tini korunktól fogva, szintén külföldön. Nem értem hogy akadályozza a kapcsolatotokat, hogy nem outoltál apádnak? Az én családomból az unokatesóm tudja, mert megtalálta a régi rómeós profilomat, de ennyi, senki más. Nagyon konzervatív a családom, bátyámat ki akarták tagadni, mert lánya született, nem fia. Soha az életben eszembe nem jutna nekik elmondani. Meg sose engedném meg, hogy a kapcsolatom a szüleim maradisága miatt romoljon meg. Pont ezért járok haza 3 évente max 4 napra. Hiányzik a francnak a maradiságuk. Amúgy meg nem kell minden családi banzájra hazamenni, kivéve ha élvezed ezeket(én rühellem). Mert ha megmondod, most mi? Apád kitagad és se pasiddal, se nélküle nem látnak majd szívesen.
febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 vagyok, egyszer coming out-oltam édesanyámnak, sok álmatlan éjszakája volt emiatt. Felhívta a "Hideg-Meleg" vonalat, én nem egyeztem bele a beszélgetésbe. Ma már nem hozom szóba, így azt gondolja ez elmúlt már, nem beszélünk róla. és úgy vagyok vele, hogy inkább hagyom, hogy ebben a tudatban éljen, minthogy ennyire megviselje és szégyelje magát egy ilyen dolog miatt.
febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
Ez annyira magánügy, hogy a szülőnek semmi köze hozzá.
febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Eddig biszexnek hitted magad, hogy csak most jöttel ra, hogy meleg vagy?
febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen, probalkoztam lannyal is, tobb kevesebb sikerrel. Amugy a skalan nem mondom, hogy a veglet (meleg) vagyok, de inkabb vonzodom a fiukhoz, mint a lanyokhoz. Lányokból csak a magy szepet veszem eszre, mast nem.
febr. 20. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!