Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt olyan, hogy melóhelyeden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy melóhelyeden sexért jobb pozit kínáltak?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: az egyik kolléganő most ment szülési szabira, és a felszabadult helyére keresnek csoport vezetőt. Az egyik 40-es manager, pedig "megkeresett", mivel alapvetően rólam sokan tudják, hogy meleg vagyok, hogy tudna segíteni a témában, ha én is párszor orálisan kielégítem... A helyzet az, hogy nagyon bejön, egy full pasi, fantáziáltam már róla eddig is, csak hát egy családapa, felesége van, bár sokan tudják róla, hogy félredug nőkkel.. Igazából szívesen összejárnék vele sex miatt, a pozi is jól jönne, mégis kicsit fura. Te voltál ilyen helyzetben? Vagy volt már, hogy te is felajánlottad vezetőként egy jobb pozit sexért cserébe?
febr. 20. 06:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Én bele mennék. Föleg ha be is jön
febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Ó, hát ez mindenhol mindennapos,hogy családos,nős idősebb pasik szexre fiatalokat használnak.Vasárnap nem, mert az a családé és a templomé.

Nők is szopnak az előmenetelért, miért lenne különbség egy fiatal srác, aki a középkorú főnökét szopja.

Hajrá...

febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, hány éves vagy?
febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Én ugyan nő vagyok, de lefeküldtem én is az egyik vezetővel a cégnél. Miután párszor találkozgattunk meló után és lefeküdtünk párszor, átkért a saját területére, ahol egy jobban fizető pozíciót intézett el nekem. Kb. 2x annyit kerestem onnantól fogva a munka meg fele annyi volt.

Ő soha nem ígért nekem jobb pozit, nyíltan nem mondta ki, de nyíilván sejtette, hogy nem a mikropénisze és a hatalmas sör hasa miatt feküdtem le vele.


28N

febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Kizárt dolog, hogy te csoportvezető leszel, szerintem itt egy páran tudjuk is, hogy miért.
febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Nálam ez kettős dolog lenne: egyrészt függetlenként, ha még a pasi is bejön, miért ne. De közben meg ha megismerkednék valakivel, ő meg még mindig igényli a dolgot, az már elég rizikós. Alád is rakhat, és nem úgy, ahogy gondolod.
febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%

A főnököm szeretője lettem pár létrafok és dupla fizuért!

Majd 3 éven át dugott,időközben ejtettem egy kapcsolat miatt!

A pozíció megmarad,mert míg a pasija voltam sokmindent megtudtam róla és hát van az a pénz amiért hallgatók!

febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

3-as: 27 vagyok

4-es: hát itt szép izmos mellizomra és bicepszre számítok.. ;) a farka meg ki tudja..

5: miért is? én spec. nem tudom..

7: miket tudtál meg?

febr. 20. 16:11
 9/27 anonim ***** válasza:
Szex is és jó pozíció is? Gyanus....
febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen leszopnám a főnökömet, ha amúgy is tetszik, és még jól is járnék vele.
febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!