Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt olyan, hogy melóhelyeden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy melóhelyeden sexért jobb pozit kínáltak?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: az egyik kolléganő most ment szülési szabira, és a felszabadult helyére keresnek csoport vezetőt. Az egyik 40-es manager, pedig "megkeresett", mivel alapvetően rólam sokan tudják, hogy meleg vagyok, hogy tudna segíteni a témában, ha én is párszor orálisan kielégítem... A helyzet az, hogy nagyon bejön, egy full pasi, fantáziáltam már róla eddig is, csak hát egy családapa, felesége van, bár sokan tudják róla, hogy félredug nőkkel.. Igazából szívesen összejárnék vele sex miatt, a pozi is jól jönne, mégis kicsit fura. Te voltál ilyen helyzetben? Vagy volt már, hogy te is felajánlottad vezetőként egy jobb pozit sexért cserébe?
febr. 20. 06:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha bejonne, akkor adnam, ha nem vonzana szexualisan, akkor engem nem tudna ravenni, akarmit igerne. 30F
febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
úgy néz ki belemegyek, hétvégén feljön hozzám... alig várom
febr. 21. 17:58
 13/27 anonim ***** válasza:
Majd kérünk beszámolót.
febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Tipikus csalo biszex pasi, aki ki is hasznalja a poziciojat. miert nem lepodok meg?!
febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Feljött hozzám szombaton, 18 centis szép vastagra duzzadó vérfarka van, kiszívtam belőle mindent amit tudtam, másfél órát volt nálam, mesélte, hogy mikor egyetemen fél évig

külföldön tanult volt egy srác aki rendezte a farkát akár heti többször is, és nagyon vágyik erre az utóbbi időben, én szerettem volna ha megdug, de egyelőre nem vágyik análra, de imádta a hátsóm fogdosni.. szóval sztem csak idő kérdése. az anyagi részről baromi jó emelést adna, két opcióm van, vagy csopvez leszek, vagy közvetlen alatta dolgozhatok, és ki kéne vele járni európai országokba.. :D :D hát nyilán utóbbit választottam, márc 1-tól új szerződés :D :D

febr. 26. 12:49
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Szegény felesége, családja,hány ilyen van, hogy nem ismerik valójában a párjukat, apjukat az emberek.

Rengeteg ilyen biszex "családapa" van.

febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
31%
Gratulàlok 😁 ugye hogy megérte 😁👍
febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy fenntartásaim vannak ezen kapcsolat folytán! Sajnálom a feleséget és a gyerekeket!
febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18-as: a helyzet az, hogy én is! sose mennék bele egy ilyenbe, ha tudnám hogy csak én lennék.. sajnos mindenki tudja erről a fickóról, hogy durván csalta/csalja a feleségét más nőkkel... egy igazi player
febr. 26. 20:05
 20/27 anonim ***** válasza:
62%

20) dehogy sajnalod, akkor a csoportvezetoi poziciot valasztottad volna, nem pedig azt, ahol kulfoldpn a nyakan loghatsz. Konkrétan csak szopast ker, de te durvabbat kersz tole, hogy dugjon meg teged.

Nekem ugy tunik csak megjobban beleakarsz folyni.

febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!