Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Így elkaphattam valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elkaphattam valamilyen nemi betegséget?

Figyelt kérdés
Pár hónapja lefeküdtem egy prostituáltal. Az análhoz használtunk gumit, viszont utána levettem, és összefogtuk a farkunkat úgy vertük. Érdemes elmenni emiatt HIV szűrésre, vagy elenyésző az esély bármire is?

febr. 21. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Ha mar par honap eltelt, es nem voltal lazas, akkor nem kaptad el.

Szerintem alacsony esely igy elkapni, de maskor azert ne dorgold magad ennyire egy prostihoz.

febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Egy teszt nem árt, és nem csak HiV létezik.


Kb bármi olyat, ami nemi váladékkal terjed.

febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A HIV csak vérrel, ondóval, anyatejjel és hüvelyváladékkal képes terjedni. Semmilyen más testnedvvel (pl. izzadság, nyál, orrváladék stb.) nem terjed.


Mivel férfi partnerrel voltál, így az anyatej és a hüvelyváladék nem játszik. Ha nem került be a szervezetedbe a partnered vére vagy ondója, akkor 0% esélyed volt elkapni a HIV-et. Ebben az esetben (csak emiatt) teljesen fölösleges a HIV-teszt.


Nem fölösleges viszont akkor, ha egyébként a szexuális életed tartalmaz kockázatos elemeket. Pl. ha gumi nélkül szoktak a partnereid a popsidba élvezni.

febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A farkukon lehetett elõváladék. Igen, az esély pici, de nem nulla.



Nem azért mondom, hogy teszteljen, mert azért nem nulla.

febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
#4: A HIV a véráramba bekerülve tud létezni. Leírnád, hogy hogyan kerülhetett be dokkolás (két farok összefogása) közben a másik fél előváladéka a kérdező vérereibe? Mert szerintem sehogy. Ezért írtam, hogy ebben a formában nulla a vírusátvitel esélye. De fejtsd ki légyszi, tényleg kíváncsi vagyok.
febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5, egy karcolás pl?



Ezen kívül ha nem HIV, hanem szifilisz, HPV, gonorrea, herpesz, akármi, az jobb?

febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
INGYENES a teszt vagy kb 3-4000. Megnyugtatni megéri... Menj el.
febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!