Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkaphattam valami betegséget?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaphattam valami betegséget?

Figyelt kérdés

2 hét múlva megyek vizsgálatra, de már nagyon félek... :(

A volt párommal 3 évig voltunk együtt, de kiderült, hogy a kapcsolatunk alatt többször is megcsalt, és akivel utoljára, vele a mai napig együtt van, azaz már akkor kapcsolatban voltak, amikor még mi is. A legszomorúbb az egészben, hogy férfiakkal csalt meg.. Tudtam róla, hogy biszex, de ezt nem gondoltam volna, hogy ilyenre képes. A kapcsolatunk alatt gyógyszert szedtem, nem használtunk gumit... ahogy a férfiakkal sem használ(t) óvszert. Nincs semmi panaszom, viszont nagyon rettegek, hogy elkaptam valamit tőle... van okom félni szerintetek? :( Teljesen el vagyok keseredve.


2019. jún. 25. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem van és nem is kevés. Nézd, még az is lehet, hogy örökre meddő maradsz. Én erre készülnék.....


De ha nem, már akkoris örök lelki sebet kaptál...ez van.


L 26

2019. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, elméletileg van esély rá hogy elkaptál valamit, de az hogy nincs panaszod, az jó jel. De még ha van is valami tünetmentes fertőzésed, több mint valószínű, hogy gyógyszerrel kigyógyítanak majd. A vizsgálatra mindenképp menj el azért, de próbálj meg nem aggódni ezen, megtetted amit tudsz.
2019. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!