Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Why not barban mennyire lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Why not barban mennyire lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) vasárnapi nap folyamán mennék oda egy barátommal és kíváncsi vagyok olyankor mennyire vannak ott emberek és lehet e ismerkedni férfiakkal?😄 vagy ott inkább estére érdemes bulira?

Bármi tapasztalat jöhet :) köszönöm


febr. 22. 07:07
 1/4 Jani Belucci ***** válasza:
78%
Nap közben alig vannak ott páran, max Dunapartról betévedt turisták. Van egykettő meleg párocska, vagy a pultnál valami vállalhatatlan törzsvendég. Nem olyankor lehet ott ismerkedni.
febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jolvan koszonom szepen😊 es egyedul mennyire erdemes oda menni hetvegen estere iszogatni? Lehet normalis emberekkel csevegni/ismerkedni ugy?😄
febr. 22. 07:23
 3/4 Jani Belucci ***** válasza:
Hétvégével az a baj, hogy hamar megtelik a hely. Lefoglalják előre az összes asztalt kb. Ha egyedül mész, akkor is érdemes legalább egy helyet foglalni előre, mondjuk a bárpultnál. Ilyen szempontból érdemesebb lehet koraeste odamenni, vagy hétköznap este. De alapvetően működőképes az, hogy egyedül mész, és ott összehaverkodsz valakivel, vagy csatlakozol egy társasághoz. Csináltam párszor ilyet. Nem maradtam egyedül sosem.
febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, megprobalom majd hatha :) nem vagyok tul extrovertalt szoval kihivas lesz de szeretnem majd megtenni, koszi tenyleg :D
febr. 22. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!