Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Csak akkor keres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak akkor keres amikor kanos?

Figyelt kérdés
Nem mondanám, hogy kapcsolatban vagyok azzal a sráccal akiről most szó van. De egy ideje ismerem, az egész úgy kezdődött h lefeküdtünk. Nem nagyon szoktunk beszélni, csak akkor keres amikor kanos, viszont elérte valahogyan, hogy belészeressek. Múltkor rá kérdeztem, hogy miért csak akkor keres amikor kanos? Erre azt válaszolta: "nem mintha meleg lennék, vagy ilyesmi" most akkor kihasznál? Pedig én szerelmes vagyok belé... Nem szeretném elengedni... És hagyom neki hogy folytassa amit elkezdett... Még ha nem is viszonozza az érzéseim..
febr. 22. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapjan egyertelmuen ugy tekint rad, mint egy szexkapcsolatra. Az is, egyertelmu, hogy nem akar semmi komolyat, ugy tunik, magat sem fogadta meg el teljesen.

Kicsit naiv volt hagyni magad, hogy odalegyel erte, a semmire.

febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Ugye ez egy titkolódzó bi pasi?

Barátnővel,feleséggel vagy családdal. Mert azok ilyenek.

febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kihasznál.



És igen, ebben érzelmileg sérülsz, mert hagyod neki, hogy megalázzon.

Ez sosem lesz egy egészséges kapcsolat, és ennyinlelki traumát nem ér meg, hogy szexelhess vele.


Legalábbis szerintem.

febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, aminek indult, szex kapcsolat. Csak te idő közben többet kezdtél érezni, ő pedig nem.
febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy szép kis megalkuvás. Nem lennék a birtokosa…
febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat jo hulye b+
febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előre mondta mit akar?

Csak mert aktív vagyok és én is járok így. Szexelgetünk aztán belémzúgnak. Főleg ha csók is van...

febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# Én a passzívba zúgtam bele, pedig csak orálisan kényeztetett.
febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!