Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ignoráltam egy srácot...Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ignoráltam egy srácot...Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval rómeón beszéltünk bírtam a stílusát és képen is elment. Viszont mikor élőben találkoztunk nagyon nem jött be: eléggé elhízott volt a képhez képest, selypített és az öltözködése se jött be (nem volt igénytelen, csak simán nem tetszett). Egyedül az illata volt jó. Próbálkoztam hátha megtetszik, találkoztunk mégegyszer, de nem sikerült - ezután nem adtam jelét hogy akarnék vele találkozni,igaz nem is utasítottam el, csak kedvtelen voltam. Nem akartam megsérteni mert rendes volt tényleg és panaszkodott hogy a sokszor elutasítják a külsőségek miatt. Aztán egyszer 1 hétig nem beszéltünk, aztán rámírt megint, ekkor nem válaszoltam neki, meg se néztem. Most eltelt 2 hónap, és írt megint... Szerintetek mit kellene tegyek?

2021. okt. 15. 04:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél egyenes: írd meg neki, hogy nem az eseted.
2021. okt. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Aki az első 10 másodpercben nem tetszik, az a következő tíz évben sem fog.Ez régi mondás,de tökéletes.

Egyébként pedig a vélemény mellett kitartani az egyik legjobb és legmegnyugtatóbb emberi érzés.

Sajnálatból,főleg egy illat miatt nem érdemes bármibe is belekezdeni...

2021. okt. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte. Mond meg neki hogy mit gondolsz róla
2021. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóból ért az ember! Ha néha nehéz is, a kommunikáció elengedhetetlen. Érthetően, tömören és őszintén fogalmazz. Időt és fáradságot spórolsz meg mindkettőtöknek. Legfőbb ideje, hogy ez a fejezet lezáródjon mindkét fél életében. Sok sikert!
2021. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tisztesség azt kívánja, hogy tapintatosan, de mondd meg neki! :-)
2021. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritkább eset az enyém de pont a fordítottja:

Teljesen ugyan ilyen sráccal találkoztam,selypítés kissé elhízás is klappol.Kicsit fura volt a szája de kit érdekelt.Ő 19 volt,én 21. Én rendszeresen sportolok ami meg is látszik,félvér vagyok ez is látszik.Folyton nézegette a profilomat és utána letiltott. Ez eljátszotta párszor. Utolsó alkalommal ez nem történt meg rámírt,elmondta "hogy ő csúnya,de engem látott élőben valahol és hogy szexi vagyok. Bíztattam nyugodjon meg,ő nem csúnya,legyen több önbizalma. Megbeszéltünk egy talit. Találkoztunk... Elbeszélgettünk jelentéktelen témákról,az iskoláról ( bár hazudott hogy hova jár). Megbeszéltünk még egy talit. Majd másnap látom hogy letiltott minden honnan. Ráírok kamu profilról kamu képpel,hogy "neharagudjon de ez mégis miért történt?" Tagadott majd elmondtam ki vagyok,erre azt mondta "Mivel kamu képpel írtam 500 ezer forintig terjedő bírságot is kaphatok,fel fog jelenteni" 😄😄😄. Majd írta "bocsi de nekem sexybb srácok kellenek." Letiltott.


Hát ilyenkor elgondolkozok milyen emberek is vannak azon az oldalon..

2021. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válaszolót kiegészítem azzal, hogy itt ezen az oldalon is rengeteg,válaszolni nem tudó, eltűnő, beképzelt ember van.

Ne csodálkozzanak, ha ők is ezt kapják, mást nem érdemelnek.

2021. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenes beszéd a megoldás. Udvariasan mondd meg neki, hogy nem ö a te eseted, ne haragudjon, de nemszeretnél találkozni többet vele. ha megkérdezi, hogy mi a bajod vele, akkor is udvariasan, de mondd meg neki, hogy te sportos kinézetü srácot keresel, de ö ennél kicsit erösebb.

Ne félj, ha megutál, sem lesz belöle bajod, de az egyenes öszinte beszéd neked is meg fogja nyugtatni a lelkedet.

2021. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!