Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Uni aktívak mennyire jó,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uni aktívak mennyire jó, amikor téged dugnak?

Figyelt kérdés
febr. 23. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy dugnak mint ahogy én szoktam akkor nagggyon jó!

Hosszan és keményen!

febr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb mintha te dugnál?
febr. 24. 09:35
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Uni aktív nagyon ritkán kívánja hogy dugva legyen, van akinek csak azt jelenti hogy leszopja a passzív farkát,és nem dugható

Ha kívánja és megvan hozzá a megfelelő partner ugyan úgy élvezi.

febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
febr. 24. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Én imádom. Az ideális szex szerintem amikor mindketten megd*gjátok egymást.
febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3

Ha nem dugható, akkor nem uni, hanem csak aktív. Nem az számít, hogy orálban mit szeret, hanem hogy análban mit preferál.

[link]

febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös teljesen egyetértek veled.

Én imádok szopatni, dugni és azt is nagyon imádom, mikor engem dugnak és az én szám van tele farokkal.

Mind a 2 felállást nagyon élvezem és kívánom is.

Megelsőnek a magnumban volt hogy 3an szoptak, közülük 2 beleis ült és végül valamelyik a szájába verte.

Rohadt jó volt, de nagyon akartam, hogy én is meglegyek dugva, ha már rászántam magam és ott vagyok. Így becsatlakoztam egy 3-asba és abban a pillanatban ahogy bepucsítottam az egyiknek már tolta is belém. Nagyon jó érzés volt mikor nagyokat lökött vagy gyorsan csinálta!

febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es egyetértek és amúgy ez hot volt


Magnumról mesélj már még, szeretnék menni egy ideje csak parázok :D

febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as megéri elmenni. Én is paráztam de úgy voltam vele mi baj lehet?! Max kijövök és kész.

Rendesek voltak a pultnál, elmondtak mindent, odaadták a törcsit/papucsot/szekrénykulcsot/gumit. Az öltözőben már láttam hogy mosolyognak rám és egy két csávó megfogta a seggem menet közben.

Én zuhany után a gőzszaunába mentem először, ami pont azért tetszett, mert kicsit sötétebb van ott. Leültem, mellém ültek és kb 1 perc nem telt el már a farkam verték és szoptak is.

Senki nem volt agresszív, vagy balhés, egyszerűen nagyon leszoptak! Annyi volt, hogy gumit érdemes magadnál tartani, én kb úgy másztam ki a pali alól hogy feltudjam húzni mielőtt beleül mert azért nagyon nem védekeznek ott csak kefélnek! Nekem nagyon bejött! Csak biztatni tudlak. Szexelsz egy jót vagy többet. Jól megdugnak vagy te dugsz meg valakit és ennyi. Ne izgulj 😎

febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!