Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Észreveszitek ha mások beszéln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észreveszitek ha mások beszélnek a melegségetekről? Mennyire zavar ez titeket?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok ha vagy egy helyen (étterem/bolt/edzőterem) és te neked feltűnik hogy burkoltan megjegyzéseket tesznek, hogyan reagáltok rá?

Stresszes szituációba estek vagy épp ellenkezőleg totál lesz*rjátok hogy mások mit gondolnak/beszélnek rólatok?



2022. aug. 27. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Én nem vállalom még nyíltan, éppen emiatt, mert tudom hogy zavarna. Nem vagyok még mentálisan olyan erös, hogy el tudjam engedni mások véleményét rólam.

Pedig megkönnyittené bizonyos szempontból az életem, ha le tudnám tojni hogy mások mit gondolnak. Egyáltalán lehetséges ezen változtatni?

2022. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Én csak melegeket hallottam beszélni rólam, és kizárólag jókat mondtak. Jó a fenekem, szép a combom, ilyesmi.
2022. aug. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az amit az első mond. Zavarba hoz a téma, ha arról van szó bekapcsolódok hogy engem nem érdekel miket csinálnak egymással. Max egy ilyen véleményt formálok a témával kapcsolatban és le is lezárom.
2022. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor a Szauna69-ben odajött hozzám egy fickó, tetszett neki, hogy nagyon szőrös vagyok. Aztán utána annyit mondott, hogy ha valaki ennyire szőrös, akkor az sem számít, hogy nem néz ki jól.

Burkolhatta volna jobban is...

2022. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!