Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tanácsoltok? Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Mennyire lesz nehéz?

Figyelt kérdés

22 évesen eljutottam arra a pontra már pár hónapja, hogy elfogadtam önmagam, elfogadtam, hogy meleg vagyok.

Mindig éreztem, hogy nem vagyok teljes. Mindig hiányzott az életemből egy lelki társ, egy megértő srác.

Csak hát eddig féltem magamtól, a világtól, meg úgy mindentől is.

Nade a lényeg:

Tegnap este elkezdtem elmondani a közelebbi barátaimnak, hogy meleg vagyok.

Sokat filóztam rajta,hogy meg merjem-e lépni ezt,de végül megléptem ÉS MILYEN JÓL TETTEM.

Maradéktalanul mindannyian jól fogadták és támogatásukról biztosítottak engem. (:

Itt jött a következő lépcső, a család.

Egy echte konzervatív, falusi család vagyunk, úgyhogy tudtam,nem lesz egyszerű dolgom és nagyon oda kell figyelnem.

Éppen ezért úgy döntöttem, hogy ma édesanyámnak mondom el egyedül.

Lesokkolta a dolog,dehát ez érthető a részéről,elég kemény téma ez.

Szóval most már más is tudja a "titkom", végre leesett ez az évek óta cipert "teher" a vállamról,végre szállhatok,mint a madár. (: *_*


A kérdésem pedig az lenne, hogy most mit tegyek,hogyan menjek tovább?

Tapasztalatok?

Bőven elég az,ha a legszűkebb baráti köröm tudja és doszta?

Továbbá édesanyám azt mondta,egyenlőre tartsuk ezt kettőnk között,ne lépjünk tovább. Ez jó ötlet szerintetek?

Végülis én ráérek. :D

"Ülök a fűben és csak várom a csodát"



2021. máj. 8. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Én egy liberális ember vagyok, de ettől függetlenül azt mondom, hogy a magánéletem nem tartozik ország-világra. Azt, hogy kikhez vonzódok, az tudhatja, aki érdemes rá. Mondjuk a buszvezetőnek a reggeli buszon semmi köze hozzá.
2021. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
És a kérdező tán a buszvezetőnek mondta el? Nem értem, hogy jön ide a válaszod.
2021. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
A következő lépés az, hogy kiírod fézbukra, hangoztatod ország világ előtt hogy te homó vagy, mindenkinek az orrára akasztod akit csak ismersz, kimész prájdra és üvöltve illegeted a félmesztelen tested az egyenjogúságért, minden hímneműre rámászol, tekintet nélkül arra hogy ő homó vagy heteró, de a legfontosabb hogy a környezetedben mindenki álmából felébresztve is tudja hogy te homár vagy és ezért téged tisztelni kell!
2021. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Legalábbis annyira, mint egy heterót :D Tudod ez olyasmi, mint ami az alkotmányban is benne van, miszerint mindenkinek joga van az emberi méltósághoz.
2021. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért remélem majd értelmes,részletes válasz is jön,bunkókra nem igazán vagyok kíváncsi,képernyőn keresztül meg mindenki nagylegény. :P

Értelmes válaszokat előre köszönöm!(:

2021. máj. 8. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogy "aki számít, annak kell elmondani". Tehát nem kell közüggyé tenni, de ha valaki szimpatikus, úgy érzed hogy megbízhatsz benne, akkor mondd el neki.


Ha a szülők közül legalább az egyik elfogadó akkor az már hatalmas segítség, nagyon szerencsés vagy, hogy nálad ez megvan.

2021. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Én semmiképpen nem reklámoznám. Csak anak mondom el, aki az alsógatyám színét is tudja, mert kb egy kategória, szóval a legközelebbi barátaimnak, meg anyámnak. Sosem értettem miért kellene ezt reklámozni, hiszen ettől senki sem lesz több vagy kevesebb. Ez kb. olyan mint a hajad színe, nem pedig az a hír, hogy lediplomáztál. Úgyhogy én itt a helyedben meg is állnék, vagy ha más téren kérdezted, hogy merre tovább, akkor azt mondanám, hogy nem lettél más ember, mint aki eddig is voltál, szóval éld úgy aaz életed, ahogy eddig. Ez ne változtasson meg szerintem.
2021. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egész jól haladsz. Én személy szerint a barátaimnak mondtam el és a családomnak. Szóval tulajdonképpen azoknak, akiknek adok a véleményére. De ezek után sem reklámoztam, vagy reklámozom ahogy előttem írták.

Ha kérdeznek én nem híresztelem, de nem is tagadom, hogy meleg vagyok. Most nem is tervezem elmondani több embernek, mert akiknek szerettem volna, azoknak megmondtam. De mondjuk olyan is előfordult párszor, hogy valaki továbbadta valakinek, vagy hogy azthittem, hogy egy srác jeleket küldött, ezért elhívtam és kiderült, hogy heteró. De szerencsére diszkréten kezelte ő is.

Remélem segítettem :)

2021. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. (:
2021. máj. 10. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!