Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/meleg férfiak/fiúk, volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg férfiak/fiúk, volt már ilyen ismerkedési próbálkozásotok? És 18-25 éves bi/meleg srácok, ti hogyan reagálnátok egy ilyen megszólításra?

Figyelt kérdés
Hogy megláttatok egy ismeretlen, de nagyon bejövős fiatal srácot az utcán/buszmegállóban/boltban, aki egyedül volt, és megszólítottátok valahogy így: Szia, nagyon tetszel, lennél a szexhaverom?
febr. 24. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor azt mondja “bocs otthon vár a csajom”
febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt már kétszer is,hogy huszonéves srác jött oda hozzám könyvesboltban, illetve cipőboltban,hogy lehetnénk -e barátok. Pedig ötvenes férfi vagyok.

Lehet,hogy maradi vagyok,de egyiknek sem mondtam igent.Pedig normális kinézetűek és udvariasak voltak.

febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól még lehet pszihopata
febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ezt ilyen nyíltan nem lehet, mert nagy az esélye, hogy szájba leszel baszva, de nem úgy, ahogy reméled. :)
febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert hiszed azt kerdezo ha valaki egyedul van utcan, buszmegalloban, boltban hogy az egybol kaphato egy kis homoszexre?
febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt hévmegállóban várakoztam ismerőseimre és egy fiatal srác jött oda hogy ő le akart ma szpni valakit de az nem jött el, szóval ha benne vagyok ő szivesen leszpna engem. Elsőre meglepődtem. De mondtam neki udvariasan hogy köszönöm, de nem én leszek az ő embere. Ő megköszönte hogy ilyen nyugodtan reagáltam le, elköszönt és elment.

Fura volt a szitu. Igazából nincs okom azt hinni hogy hazudott. De ezer dolog átvillant az agyamon, többek között az is hogy arra játszik hogy arrébb csábít és haverjaival kirabolnak. Mondjuk akkor lehet csajjal próbálkoztak volna.

febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy homo gyulolo ember es le akarja buktatni a homokat azzal hogy felkinalja magat nekik amikor meg belemennek a dologba ott varnak ra a haverjai es szarrá verik
febr. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most többször gondolok arra, hogy egy jobb gimi környékén így szedek fel magamnak egy helyes sugarboyt.
febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Remélem feljelentenek a g3cibe
febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!