Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj ha duciként a duci pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha duciként a duci pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Ugye a fenti kérdést ki egészítve legyen akár kövér,persze ne az a lusta aki csak az ágyba fekszik,hanem szeresse a természetet legyen néha túrázgatás vagy hasonló kis sport.

De akin látszik hogy van egy kis hasa és a combján is látszik.

Baj ha szexuálisan csak ezek a férfiak vonzóak számomra?



febr. 24. 17:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem...miért lenne baj?
febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Had kérdezzem meg miért érdekel mások véleménye? Ha neked ez jó! Pont leszarnám ki mit gondol rólam
febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%

Mindenki tudja, hogy nem azért jönnek be neked se mert vonzóbbnak látnád őket, hanem mert csak előttük mernék vetkőzni



Előttük talán mernél. Szűz vagy még? (Irhatod privátban is, de anonim oldalon nincs értelme hazudni)

febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

#3 mindenkinek más az ízlése, van akinek őszintén bejönnek a nagydarab csávók.

Én izmosabb alkat vagyok, mégis tetszenek a kövérebb férfiak is. Pedig megkaphatnám a twinkeket hidd el.

febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Macis férfi vagyok,magas is,csak már nem fiatal :) De nagy természetbarát,kiránduló .
febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj :) Ez tetszik és kész. Nekem nagyon sokáig tartott mire mertem ilyen pasikkal randizgatni. Féltem mit gondolnának rólam az emberek mert én akkoriban rengeteget sportoltam. De túllendültem szerencsére a megfelelési kényszeremen és beleszerettem a nagy melákomba. :) Nagyon jó hozzám és nagyon boldogok vagyunk. Pont ezért igazából már én is egy elég nagy maci lettem mellette a 134 kilómmal. De legalább egyáltalán nem kell izgulnom azon h mások azt fogják gondolni nem illünk össze. XD

A lényeg h ne foglalkozz vele mások mit gondolnak.

febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Amivel nem ártasz senkinek, az nem lehet baj.
febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
legurultok egymásról! molett ismerős nő ismerősöm mondta!
febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát hármas.

Hát mint írtam nem vagyok vékony sem az a nagyon kigyúrt,de például ha csak úgy ugye lát engem ruhában valaki azt hiszi hogy full vékony vagyok,miközbe van rajtam 10-15 felesleg ami nagyon eloszlik ahhoz képest ,tehát a hasra és még combra megy leginkább nálam a felesleg.

Gyenge vagyok bevallom ,mert úgy nem szoktam edzeni mint aki edzőterembe megy,de imádok futni mégis és néha néha a tenisz amit szeretek,bár már pár hete semmi nincsen belőle,mert a teniszes haverommal megszakítottam a kapcsolatot és azóta sokat rontottam belőle.

De igen ez nem egy rossz gondolat mert lehet van akinek azért jönnek be ,mert csak előttük mernek le vetkőzni.

6-os.

Ahh de ezt jó volt elolvasni:)

Jó hogy van hozzám hasonló bár annyi hogy én vékonyabb mégsem szeretnék lenni,de már vagy 4 éve tartom a súlyom:)

Ja és köszönöm mindenkinek aki rendesen válaszolt ez ez ilyen érdekesség kérdés volt,mert egy baratnőm lessokolódott hogy miért nem hajtok a vékony csodaszép fiúkra ,már bocsánat ez semmi leszólás nem volt csak ugye sokan inkább a vékony felé hajlanak.

Aztán beugrott hogy tényleg ennyire nem vagyok jól összerakva,mert eddig egy hozzám hasonlót nem találtam a közelembe:D

De akkor teljesen normalis vagyok:)

febr. 24. 21:01
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon jól érzem magam így. Nem szeretnék már olyan vékony lenni mint régen. Ha a tükörbe nézek azt érzem most vagyok igazán magam. :) Arról nem is beszélve hogy párom is nagyon szereti hogy macis lettem. Én vagyok a "kis poci" annak ellenére h nagyobb vagyok mint ő volt mikor összejöttünk.igaz ő is nőtt picit azóta.:D

6os voltam

febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!