Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is van itt akinek van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van itt akinek van egy kis apa komplexusa?

Figyelt kérdés

Mindig is tudtam hogy van bennem egy kis apa komplexus, mert egy bizonyos korig bejönnek az idősebb férfiak és persze ez amiatt van mert apa nélkül nöttem fel. De sosem ismerkedtem abból a korosztályból, mert valjuk be, itthon az idösebb korosztály nincs olyan "állapotban" (bocs a hülye megfogalmazásért) mint mondjuk a nyugati/gazdasági szempontból fejlettebb országokban. (Tisztelet a kivételnek!) Plusz ez nem kötelező követelmény nálam, vonzodom a korombeliekhez is vagy bizonyos határig a nálam fiatalabbakhoz is.

Párszor kibövitettem már a keresési korcsoportot, de nem volt olyan férfi aki úgy éreztem hogy megmozditott volna bennem valamit.

Viszont amikor külföldi oldalakon látok idösebb meleg férfiakat (ilyen magukrol feltötltött fotókon, pl twitteren vagy redditen), sokszor akad olyan akire azt mondom, hogy huhh! 😄

Kapcsolat szintjén fogalmam sincs, hogy müködne e a dolog hosszútávon a korkülönbség miatt, de az biztos hogy ha csak a testi vonzalomrol van szó, akkor vannak olyan férfiak a neten akikkel szívesen ágyba bujnék! Van más is igy ezzel?



febr. 26. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Magam részéről nem mondanám apa komplexusnak, egyszerűen inákább a nagyon igényes és mégis férfias pasik tetszenek.

Mindegy a szakmája látszik a testén hogy edzeni jár, odafigyel a kajára, kis szólni, és még koznetikustól se retten meg.

És ez tudom nem mindenkinek jön be mert van aki azt mondja rájuk bájgunárok.

febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldalról írok ...szóval nem sokan de vannak igen .bár amikor tapasztalom,nem tudom soha eldönteni ,hogy valós e vagy csak hülyít a srác.Amugy én fiatalabb koromban eldöntöttem hogy nem leszek olyan mint az idősebb kolegáim többsége .fogatlan,ápolatlan,minimum 3-4napos ruhába járós.Az is igaz ,hogy sportolni nem járok,de nem vagyok az a kövér típus .Jaaaa és meló után nem a kocsmába megyek
febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már megkaptam,hogy mivel nem vagyok kövér,kopasz,szőrös arcú,így nem tekintenek rám teljes értékű férfiként.

Sajnálom,hogy sem a genetikám,sem az életmódom nem olyan,hogy lerobbantott volna 50 éves koromra.

De ez van,nem érdekel,hogy nem vagyok daddy,akinek nem tetszik nem néz rám.Olyan sokat nem vesztek vele,azt hiszem :)


55/F

febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szerinted apakomolexus az, hogy 24 eves korom ellenere csak 40+ pasikkal d*gok, akkor a valaszom igen😂😂😂.
febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen nekem is.

Az első kalandom 17 évesen 40+ os pasival volt.

febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen először egy 40 évessel voltam.

Izmos volt, ami ritka 40 feletti pasiknál.

febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én úgy mondom ezt hogy 30 múltam. Mondjuk így belegondolva tény, hogy mindig is bejöttek bizonyos alkatú idösebb férfiak. Úgy látszik ez sem változik azzal, hogy öregszik az ember.
febr. 26. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem apa komplexus miatt,de uniként a passzív szerepet csak 45+ pasival tudom élvezni!

Valahogy ők hoznak lázba passzivként!

Persze legyen férfias és ápolt ,igényes önmagára,és jól nézzen ki!

Dugni viszont csak korombelit v fiatalabbat dugok

Ja,24 vagyok

febr. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a 40 es vékony apukák. Ne legyen kigyúrt. Ja és nagyon tetszik ha szőrös alul meg lógós a zacsija
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!