Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy ne legyek feszült a mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek feszült a mell komplexusommal szexnél? Vagy hogyan tudok megbékélni a dologgal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már kövér, de lógnak a melleim, mert nagy túlsúlyból fogytam, és szerintem az a gyno valamim is van. Volt pár alkalmim és néha nem vettem le a pólót sem. Van akinél levettem, de végig stresszeltem, de soha nem próbáltam a kutyát, és egyebet, csak feküdtem. A hasamon is lóg a bőr, az viszont annyira nem zavarna. Akivel mostanában járunk össze, nála is úgy kezdődött, hogy nem vettem le a pólót és csak szopott. Aztán pólóban lovagló, végül anélkül is lovagló, hogy feküdtem, úgy nem lóg ha fekszem. Szeretné kutyában, vagy mindenképp úgy kipróbálni, ahol felül vagyok. De nekem az így nem fog menni tudom. Hiába mondanak páran jó pasinak, mert én hányok ettől a gondolattól, hogy ott csüngenek a melleim szex közben. És nem is akarom kipróbálni, egy a látvány miatt amitől megborzongok, másik meg, hogy biztos vagyok benne, hogy ő is megundorodik ettől. Ha tehetném soha nem venném le a felsőmet, mert ennyire kutyaszar felsőtesttel, főleg nőies mellekkel ez kizárt, hogy teljesítseni tudjak, vagy hogy kapcsolatom legyen.

2021. jún. 16. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmiban nem veszed le, párkapcsolatban meg amikor jobban megismeritek egymást akkor beszélgettek erről a komplexusodról is és probléma megoldva. Ja és mindkettőben használj gumit amíg nem ismered meg annyira a másikat hogy teljesen megbízzatok egymásban.
2021. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Van egyébként mell műtét erre, ha nagyon zavar. Megértem a problémád, de ma már ez is megoldható. :D Szóval, ha gondolod, akkor vállalj be egy ilyen műtétet.
2021. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar. Nincs pénzem rá.
2021. jún. 16. 00:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz félre tenni fizetésedből? Szar egyébként igen, hogy az ilyen esztétikai műtétek drágák, de ha zavar, akkor nagyban segítene egy ilyen műtét. Nekem minimálisan van csak ez, szóval annyira nem zavar. Illetve meleg időben látszik ez inkább nálam. Hidegben pl ugyanolyan, mint bárki másnak.
2021. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!