Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/biszex fiúk, 69 pózba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/biszex fiúk, 69 pózba alul, felül vagy oldal fekvő pozícióban szerettek jobban orálozni? Miért az jön be jobban?

Figyelt kérdés

febr. 29. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem csináltam, mert a korábbi randipartner szerintem beijedt, és nem jött el. De az oldalt fekve nagyon adnám.
febr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felül, mert nincs nagy súlyom, viszont ha valaki rám feküdne össze is nyomna😁
febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Passzívként lehet jobb felül mert míg én kényeztetet az aktív farkát ő betudja a fenekem járatni közben nyelvel meg ujjal ;)
febr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alul szeretek lenni, így szopni és nyalni is tudok
febr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén nem szeretem a 69-et. Uni vagyok, de valahogy nem bírok egyszerre lenni a két szerepben, és miközben szopok baromi érzékeny lesz a farkam, annyira hogy már kellemetlen ha szopják. De mindenképpen az oldalt fekvős pózt választanám. Könnyebb úgy szopni ha van helyed mozgatni a fejed.
febr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam, akkor oldalt fekve csináltuk. Jó volt, de azért megoszlik a figyelem.
febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer próbáltam egy oldalt fekvős 69-et, de annyira felizgultam tőle, hogy 2 perc múlva eldurrantam, így nem volt értelme pózban maradni, mert a partneremnek még sok hiányzott.
márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Biszex pasi vagyok, szeretném ezt is kipróbálni férfivel is. Eddig csak nővel csináltam, mindig oldalfekvésben. Így szeretném pasival is.
márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pasival még nem csináltam, nővel oldal pózban voltam, vagy alul.

De egyébként annyira tényleg nem jó a 69, nehéz koncentrálni két dologra egyszerre.

márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!