Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb vagy fiatalabb férfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb vagy fiatalabb férfit tudnátok elképzelni párotoknak párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

márc. 4. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettőt el tudom képzelni.
márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akiért rajongok és ő is értem. Kora mindegy.
márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Anyagias vagyok. Amelyik több pénzt költ rám.
márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb legyen tőlem max 15 év.
márc. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyat,aki komoly,tudja mi a szeretet és egyenrangúan,kölcsönösen képzeli el a kapcsolatot.

Ha gondja van elmondja, megbeszéljük és nem mástól kell megtudnom,esetleg már akkor,amikor törésponton van az egész.

Ami pedig a legfontosabb,nem az altestével gondolkodik.

márc. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabbat
márc. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom 13 évvel fiatalabb; én 44, ő 31.

Több mint 9 éve vagyunk együtt...

márc. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szempontból mind a kettőt. Egy fiatalabb és komolyabbként két idősebb volt az életemben. Valójában mindenkivel volt problémám. Kis 17 éves éretlen tacskó volt hozzám 30 éves koromban és hazudott is a koráról 18-19 év között. 16 évvel idősebb pedig balfék volt közös élethez velem és exével is. Nálam előbb kibukott a dolog, nekem kellett volna elhagyni, ő szakított csúnyán. Páromnak pszihiátriai gondjai voltak, de megküzdöttünk ellene és most ő az Igazi. Az a lényeg számomra, hogy egyszerre legyen bolondos és komoly. Amilyen én vagyok. Bohókás vagyok és fiatalabbnak nézek ki, de mellette lelkileg idősebbként tűnve nagyon érett személyiségem is van. Amúgy harmincas évek közepén járok, párom 40 éves lesz, 4 éven vagyunk túl.
márc. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Harminc és ötven közötti értelmes férfivel tudnék kapcsolatot elképzelni.


F 55

márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én jóval fiatalabbat magamnál. 23 aktív vagyok
márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!