Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sosem vonzottak a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem vonzottak a lányok szexuálisan, de párkapcsolatot csak velük tudok elképzelni, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Valahogy már kicsi korom óta lányokba szerettem bele,de fiúkra gerjedtem,ez mára sincs másképp majdnem 20éves fejjel,ezért nem is nagyon nyitottam egyik nem felé sem.

A lányok előtt,ha rám mosolyog,kacsint megsimogat,zavarba jövök,izgulok és félek ezért nem is nagyon izgulok fel,viszont a fiúk nem váltanak ki úgy nagyon semmit,nem izgulok stb ezért jobban élvezem,mert nincs megfelelési kényszer..,de ha a fiúk vonzanak miért a lányok hoznak zavarba?

Csókolózni pl imádok lányokkal..



2020. febr. 26. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a jó Isten se rakná össze szerintem. Vizsgafeladatnak kéne feladni kezdő pszichológusoknak :D:D Furcsa szerzet lehetsz. Úgyérted, hogy csak a fäszt szereted?
2020. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznék,hogy a férfi test izgat fel,de romantikusan,érzelmileg a lányok jönnek be és nem a fiúk,ezért csók közben lányokra is felizgulok,de nem a női testre,hanem az adott személy lelkére,vagy nem tudom hogyan írjam le.
2020. febr. 26. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Heteroromantikus homoszexuális vagy. Fura, szerencsétlen kombó, nincs metszet.


De nem vagy egyedül, akadnak ilyenek

2020. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen ezt olvastam de nem gondoltam hogy tenyleg van ilyen😕

Mi a “megoldas”?

2020. febr. 26. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Aszexuális barátnő, nyitott kapcsolat, férfival szexkapcsolat...
2020. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uhh értem😕
2020. febr. 26. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"párkapcsolatot csak velük tudok elképzelni"

Csak egy kérdés amin gondolkodhatsz egy kicsit:

Mire is kondicionált az élet egész eddig? Apa-anya, Férfi-nő, papás-mamás. Nem tudod elképzelni a kapcsolatot azonos neművel? nem lehet, hogy azért mert soha nem találkoztál ilyen példával testközelből?

Nehéz elképzelni a repülést is úgy, hogy az ember soha életében nem repült. Aztán amikor megtapasztalja akkor rájön, hogy mégis létező dolog.

Aztán van akinek tetszik és van akinek nem. De azért mert nem tudod elképzelni még létezhet.

2020. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 nem igy ertettem,nyilvan a randik,eljegyzes stb stb sokkal masabb nincs pelda igy elkepzelesem sincsen.

Ezt ugy ertem hogy en nem szeretem ha egy ferfi megpuszil,megolel,esetleg olembe ul vagy csak atkorlva alszik,ha megcsokol egyenesen hanyingerem van...

Lanyokkal imadom es izgstnak ezek a dolgok,de nem a testuk,mint a pasiknal..

Igy ferfikkal erzelem nelkul szinte ha akarnek barkivel letudnek fekudni mert a testuk vonz,mig lanyokkal csak erzelmi szinten mert ok “szerelmileg” vonzanak..

2020. febr. 27. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!