Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon más az elvárás ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon más az elvárás ha párkapcsolatra kerestek férfit,mint amikor csak egyéjszakás,laza kalandra kerestek ?miért?

Figyelt kérdés

márc. 5. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert más szempontok fontosak egy kalandnál és más amikor együttélésről van szó.
márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen alátámasztom az első kommentelőt.

Hiszen, egy egy éjszakás kalandnál az élvezetek a lényeg, a hosszútávú kapcsolatnál pedig már nemcsak az élvezetek a lényeg hanem az, hogy társai legyetek egymásnak, szeretet, együtt élés, szerelem, szex. Bonyolultabb “szűrő” van a kapcsolat keresőknél, mint azoknál, akik lenyomnak egy numerát, és lehet soha nem fogjátok egymást látni.

márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha egyéjszakásat keresel, akkor nem akarsz tönkre tenni egy kapcsolatot azért mert neked egyéjszakás kell.. jó esetben
márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Más igen,

Mert én akkor csak üríteni szeretnék,és tovább is állni.

Nekem a kapcsolatom Alkalmiból lett.

márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Emberkék,jó lenne ha nem elvárásaitok lennének más felé,hanem inkább igényeitek - de magatok felé.Mind testileg,mind lelkileg. Könnyebb társat találni,ha magatokkal rendben vagytok, főleg HA tudjátok, milyen célból ismerkedtek és nem bizonytalan,felhőkben járó álmok alapján.

A párkapcsolat lelki síkon fontosabb, az alkalminál nyilván más a preferencia.

márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Párkapcsolatnál egyáltalán nem mindegy, hogy kivel fogsz éveket együtt tölteni. Egy alkalminál meg csak pár órát töltötök együtt, azt is szexszel. Nyilván más igények jönnek elő. Külsőre, ugyanolyan az ízlésem mindkét esetben. Szexuális téren viszont uniként csak unival tudom elképzelni hosszú távon. De személyiségre... húha. Alkalmiztam olyanokkal, akikkel soha nem jöttem volna össze, még csak egy randira se lettem volna hajlandó, annyira nem passzolt a személyiségünk, világnézetünk, igényeink. Szerencsére találtam valakit, akivel nagyon jól kiegészítjük egymást a szexualitáson túl is.
márc. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nagyon nehéznek találom, hogy fiúkkal ismerkedjek ugy általában. Sajnos neten nagyon sokszor nagyon gaz arcok vannak. Eloben pedig nem nagyon tudom hova lehetne menni. Alapvetően nem párkapcsolatot keresek hanem inkabb egy baratot hosszu távra.
márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!