Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már dolgod olyan vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgod olyan vastag farokkal, ami túl vastag volt neked orális vagy anális szexhez?

Figyelt kérdés
Tehát má nem tudtad élvezni, annyira vastag volt.

márc. 12. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen volt. Nem is mertem szopni, inkább anális szexet vállaltam. Azt hittem, szétszakít, akkora volt.
márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Volt.Vastag és hosszú.Direkt ezért mentem prosti travihoz.Majd kiugrott

az állkapcsom.Mondtam hogy dugja a szám nyugodtan,keményen.Szerintem a

nyelőcsövemben volt.Mikor élvezett,ráhúzta a fejem és csak az első 5-6

löket után dugta tovább a szám lankadásig.A második menet még lankadtan

volt a számba.Az micsoda érzés mikor bele dagad a szádba

márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Orálhoz a barátomé épp a határon van, anális nem próbáltunk még
márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
volt egy faszi akivel többször szexeltem csak lankadtan tudtam bekapni neki akkor is alig,hatalmas körülmetélt igazi gombafejű farka volt imádtam amikor seggbe rakott vele 18 cm volt hosszra is az nekem pont ideális ,az átmérője a a fejnél 7cm a szára kb 5 cm.mokor berakta fennakadt szemekkel vágtam ki a "magas C"t de aztán őrületesen jó volt vele, az egyetlen volt akivel mindíg eléveztem anélkül,hogy hozzáértem volna a farkamhoz,de sajna elsodorta az élet...
márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt egy srac akivel osszejartunk verni tizenevesen, na neki hatalmas volt. Dugas nem is merult fel, nem arrol szolt viszont cumizas volt. Nehezen lehetett egyaltalan befalni de azert elveztuk.
máj. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!