Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hiba ha nálam sokszorta jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba ha nálam sokszorta jobb pasira nem írok rá?

Figyelt kérdés

Én meg se próbálom mikor látom hogy alfahím sokszáz lájkolóval... én meg átlag alatti, vagyis több kategóriával jobb nálam.

Grinder, romeo...


márc. 16. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiba, sok megaláztatástól megkíméled magad, hogy esetleg valami durva választ kapj. Ugyanakkor, ne legyél olyan kishitű, hogy te nem érdemelsz meg esetleg egy helyes pasit. Úgy értem, ha úgy alakul, csak amiatt, mert helyesebb nálad valaki sokkal, ne taszítsd el magadtól.
márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.mert az egy dolog hogy önmagad milyennek látod....de lehet ő meg téged teljesen jónak tart.ne legyél kishitű
márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Az nem baj ha reálisan látod, hogy másokhoz képest mennyire vagy vonzó, és kinél mennyi esélyed lenne. De azért kérdőjelezd meg néha az önmagadról alkotott képed. Közel sem vagyok 10/10, de volt olyan egy buliban, hogy az ottani legjobb pasi szedett fel engem. Pedig tényleg ilyen álompasi kategória. 2 méter magas, izmos, szakállas, rendkívül jóképű, vicces, karizmatikus. Egy kicsit félre kellett tegyem, hogy "mi a francot akarhat ez az adonisz tőlem?", és csak élvezni a pillanatot. Szóval készülj fel arra az eshetőségre is, hogy bejössz a jó pasinak. Lehet hogy más szemében nagyon is vonzó vagy.
márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban hiba, hogy az esélyt is megvonod magadtól.
márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar az elutasítás akkor hiba
márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

"Egy kicsit félre kellett tegyem, hogy "mi a francot akarhat ez az adonisz tőlem?", és csak élvezni a pillanatot."

Jani, nem megsértve, csak poénból: az eddigi válaszaidat olvasva gondolom ez a folyamat a másodperc ezredrésze alatt lezajlott benned. "Mit akarhat ez tőlem?" Kövi ezredmásodperc: "Jó, oké, gyerünk, csináljuk." :DDD

márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz internetes tapasztalatom nincsen, de én például 100 kg vagyok és kinézetre is eléggé túlsúlyos, nem nagyon kövér de azért bőven pufi. Arcra mondjuk helyes. Nem is kezdeményezek olyannál akit nagyon jó pasinak vélek. Egyszer meg elkezdett “udvarolni” egy 10/10 twink srác. Amikor ezt inkább én akartam de el is vetettem mert túl jól nézett ki hozzám képest. Kiderült többet is akar. Ez már 2-3 * előfordult. Ezzel csak azt akarom mondani hogx a nagyon jó pasi ha akar valamit akkor ő is látja hogy nem vagytok egy kategóriák de ha valamiért bejössz neki akkor ő fog kezdeményezni. Persze bőven van olyan aki senkinél nem kezdeményez mert ő túl jó ahhoz, de ilyen mentalítású embert alapból el is kerülnéky
márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De attól még érdemes megpróbálni, mert lehet tényleg jónak gondol és nem mer kezdeményezni. Nekem is jött már be olyan akire más azt mondta hogy nem túl szép nekem meg fullos volt. Előző voltam.
márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy orrom van és csula fülem. És nem tartom magam jóképűnek egyáltalán. Mégis volt több kimondottan osztályon felüli (fittness bajnok) srác, aki fülig szerelmes volt belém, mert olyan "férfiasan tökéletes" arcom van. Nem is értettem, miről beszélnek.

(De ami nekem nem tetszik, másnak még nagyon tetszhet!)

márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!