Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok áll a farkatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok áll a farkatok mikor dugnak? Én kisebb anal dildót használok 3,5 cm vastagságú, 9cm hosszú élvezem, de nem áll fel tőle. Mitől függ hogy áll vagy sem?

Figyelt kérdés
márc. 19. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Változó, de általában áll. Szerintem attól is függ, épp milyen ponton talál el belül az aktív, vagy hogy mennyire vagyok beindulva. De jó kérdés egyébként.
márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1# Bármekkorától fel áll neked?
márc. 19. 16:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen, de csak akkor ha eléggé ellazulok. Szóval ha fáj, akkor nem
márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Monjuk mi a feleségemmel szoktunk szerepcserézni. Ő is dug engem felcsatolóssal. Egyébként szinte mindíg merev vagyok, de minimum félmerev izgalmi állapotban vagyok. Ez attól is függ, hogy mennyire kap el a hev és esik jól a behatolás, az aktus. Két felcsatolhatós dildó van ehez. Az egyik 15×3.8cm ezt használjuk legtöbbet, és egy 17×4.5cm-es.
márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Változó, ha nagyon felizgulok akkor végéig áll dugás közben
márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem egyet de ki sem mertem bontani úgy megrémültem tőle olyan vastag
márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Aktív vagyok

Nagyon sok passzívnak nem áll mikor behatolok és döngetem

Úgy vettem észre ők élvezik igazán az anális szexet teljesen a belső orgazmusra öszpontosítanak vannak ráhangolódva.

Egy ultrapasszívnak meg igen ritka hogy merevedése legyen.

márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# Pasival még nem volt szex, csak orál.Lehet hogy így van, mert a prosztata orgazmust szeretném elérni.
márc. 19. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak addig áll amíg cumiztatnak vagy előjátékozunk... mikor elkezd tágítani akkor lelankad és lankadva is marad miközben dugnak :)
márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
2024-ben csak a gęci számít!
márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!