Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (meleg)egyetemista fiúk.Koliba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(meleg)egyetemista fiúk.Koliban hogy érzitek magatokat melegként?Ha tehetnétek mennétek albérletbe vagy nem?Albérletben,közös szobában stb élő melegek Ti elégedettek vagytok a körülményekkel?

Figyelt kérdés

márc. 23. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban, hogy hol érzed jól magad nagyrészt irreleváns hogy meleg vagy-e legalábbis nekem. Kivétel, hogyha lenne barátom, de nincs, alkalmizni meg ritkán szoktam. Jelenleg albérletben vagyok de voltam kolis is amit nem szerettem de azért mer szar volt nem azért mert meleg vagyok.
márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Én sajna nem élveztem. Primitív szobatársaim voltak. Az egyik mikor rájött mi a szitu rendszeresen kényszerített rá, hogy leszopjam. Nem nézett ki jól, hiába volt sportoló. Ronda volt. Meg amúgy is ez a helyzet... Utáltam a kolit.
márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ladygaga2 válasza:
78%
Nekem még nincs ezzel kapcsolatban tapasztalatom, szeptembertől leszek egyetemista, és koliba tervezek menni, de nagyon félek, hogy hogyan fognak fogadni a szobatársak. Nem vagyok egy túlzottan férfias alkat, nagyon vékony vagyok, hosszú, festett hajam van és gyakran hordok női ruhákat (mivel annyira vékony vagyok, hogy a férfi részlegen minden nagy rám). Remélem nem lesz ebből gond, nem akarok tőlük semmit, nem is vagyok annyira oda az alkalmi szexért. De azért van bennem egy elég nagy nyomás, illetve erős szorongás emiatt. Félek egy teljesen új környezetbe menni, ahol senkit nem ismerek.
márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös nincs benne. Igaz, ha találok partnert akkor sajnos nem tudom felhozni, de igazából ennyi.
márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 évig voltam kolis, 3 évig pedig albérletben laktam. A kolit sokkal sokkal jobban szerettem, mint az albérletet, de ez leginkább az emberektől függött. Koliban nagyon szuper embereket találtam, ez az albérletre sajnos nem volt igaz. Minden attól függ, hogy kikkel sodor össze a sors
márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte csak éjjel vagy délután mertem zuhanyozni, hogy ne találkozzak másokkal, aztán mindig volt egy-egy srác, aki pont akkor jött zuhanyozni. És lassan megszoktam a meztelenséget más fiúk előtt, a végén már simán fociztam a tusolóban velük meztelenül tusfördős dobozzal. Annyi előnye volt, hogy sok srácot láttam meztelenül és voltak meglepetések, hogy nagyon helyes srác ruha nélkül nem is volt annyira vonzó,nmint azt gondoltam
márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!