Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet az ellentétek mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ellentétek mégis vonzzák egymást?

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve vagyunk együtt. Alapból tavkapcsolat, de mindig megoldjuk, hogy minél több időt lehessünk együtt. Vagy ő jön ki hozzám, itt home office-ozik vagy én megyek hozzá. Nekem kicsit szigorúbb a home office rendünk. Mindig sikerül valamin összevesznünk. A párom néha már keresi a konfliktust és meg kerülöm. Van hogy lemondok az igényeimről, csak hogy mindenkinek jobb legyen. Most meg mar ugy vagyok, hogy valahogy inkabb csak azt csinalom amit a parom akar, csak hogy ne veszitsem el. De ha nincs velem szorongok, hianyzik, ha egyutt vagyunk az meg mindig olyan jo. Egy ideje megint jobb a szex. Múltkor egy tavolsagi buszon szoptuk le egymast, csodalkoztam is mire kepes a parom, pedig volt egy hosszabb idoszak szex nelkul. Nem tudom, nem egyszeru ez a kapcsolat, kozos ismerosunk sem erti mi tart minket egybe, megis egyutt vagyunk.


Más is van ilyen kapcsolatban?



márc. 21. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonlóban, szerencsére véget ért. Ez nem normális kapcsolat. Keress olyat, aki tisztel téged.
márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ellentétek csak eleinte vonzzák egymást. Az elején még érdekes, ha a másik fél sok mindenben különbözik tőlünk. Ilyenkor még izgalmas a másik fél személyisége, személyiségének felfedezése, kiismerése. Hosszú távon azonban sokkal könnyebb olyannal együtt lenni, együtt élni, akivel több a hasonlóság közöttünk, mint a különbségek. A különbözőségek hosszú távon egyre jobban kiütköznek. És minél több van belőlük, annál zavaróbb tényezővé válnak az idő múlásával. Eleinte még felhajtóerőként működnek a különbségek a kapcsolat szempontjából, később már inkább nehezítő tényezőkké válnak.
márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazabol az a durva h ennek ellenere is kitartunk egymas mellett. Sokat veszekszunk, de valahogy megoldjuk mindig. Csak kerdes meddig. Jelenkeg viszint ugy erzem elegedetteb vagyok igy, mint a parom nelkul
márc. 21. 13:11
 4/7 Jani Belucci ***** válasza:
76%
Kerülni a konfliktust, és elnyomni magadban az igényeidet olyan mint felállítani egy akasztófát és rátenni a kötelet. Így egészen biztosan vége lesz a kapcsolatnak előbb vagy utóbb, mert bizony eljön az a pont, hogy túl szoros lesz a nyakad körül a hurok.
márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Üdv a klubban

Ez a párkapcsolat


Aki habosbabos tökéletest keres Megsúgom 🤫

Nem létezik, mindenhol van valami szar.

márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig amíg jól érzed magad vele addig ne hagyd ott. De mindig vizsgáld meg tiszta fejjel hogy ö mit tesz bele a kapcsolatba, hogy te mennyit teszel bele és hogy az neked elég e, hogy egyensúlyban van e. Próbáld bizonyos időközönként "kívülről" megvizsgálni a helyzeted. Kérd ki megbizható is erösödtöl a véleményét, hogy ö mit gondol rólatok. Ami a legfontosabb, ne áldozd fel a saját személyiséged, a saját életed miatta. Konfliktusok minden kapcsolatban vannak, csak az a kérdés hogy milyen mennyiségben. Az idő pedig úgy is eldönti majd hogy vele jobb vagy nélküle.
márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
A távolsági buszos sztori érdekelne
márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!