Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik teljesen kezdők a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik teljesen kezdők a meleg kapcsolat megélésében,hogyan tervezik az elindulást.hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

márc. 23. 13:16
 1/6 anonim válasza:
100%

17 éves vagyok. Teljesen el vagyok veszve. Nem ismerek senkit a közelemben, akivel lehetne kapcsolatom. A szüleim nem engedik hogy barátom legyen, mert szerintük ez szégyen.


Őszintén nem tudom hogy kezdjek neki. Varnom kell meg egy évet, hogy végre önmagam lehessek. Ez nagyon nehéz, és pár naponta rosszul is érzem magam ez miatt, sokat is sírok ezért. Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy nem csinálhatom azt amit szeretnék és nem lehetek azzal akivel szeretnék.

márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szüleid tudják hogy meleg vagy?
márc. 23. 20:56
 3/6 anonim válasza:
100%
Igen tudják
márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mostani világban ez nagyon könnyen megy, ahhoz képest, hogy amikor én voltam 17, még börtön is járhatott érte...
márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez valóban igaz,hogy ma ez ha nem is könnyebb de egyszerűbb mint a szocializmusban
márc. 23. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel. Haverkodj, aludj ott néha haverodnál, látogasd meg többször, nem kell tudni senkinek, hogy kihez jársz valójában.
márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!