Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetek boldog valaha melegként?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek boldog valaha melegként?

Figyelt kérdés
Öt éve jöttem rá hogy meleg vagyok. Fiatal vagyok tehát van még időm de úgy érzem soha nem leszek boldog. Nagyon magányos vagyok. Ez azért van mert szeretnék egy normális párkapcsolatot de mindenki csak szexelni akar és egy darab húsnak néznek. Pedig én csak boldog szeretnék lenni valakivel, de nincs senki aki úgy gondolkozna mint én. Sajnálom ha untattalak. De ez most kijött.

ápr. 25. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem untattál!

És igenis lehetsz boldog melegként.

Kívánom neked, hogy mielőbb rátalálj a boldogságra.

ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
ápr. 25. 21:14
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Lehetsz boldog, igazából nem feltétlen azon múlik milyen a szexuális orientációd. Egy hetero is lehet boldogtalan és egy meleg is. A lényeg hogy megtaláld a lelki békéd, nem kell ahhoz kapcsolat hogy boldog legyél. Ha túl görcsölöd ezt akkor az csak lehúz. Ismerkedj tovább előbb utóbb találsz valakit aki szeret, de addig is nyugodj meg, kezeld lazábban a helyzetet. Mondani könnyű régen én is ilyen voltam.
ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz boldog melegkent kívánom hogy az légy!! :)
ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as Lehet de egyedül mégsem olyan jó az élet mint valakivel.


4-es Neked is köszönöm!

ápr. 25. 21:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
8 éve élek párkapcsolatban. Neked is menni fog.
ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igyekszem
ápr. 25. 22:38
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Sokan vannak, akik úgy gondolkodnak, mint te, ide járnak panaszkodni. Amikor legközelebb rinyál valaki (nem kell sokáig várni), írj rá és ha a mérhetetlenül sok elvárásaitoknak megfeleltek, akkor még akár össze is jöhet egy pár éves kapcsolat, amit aztán valami banális probléma miatt szakítással zártok és kezdődik minden előről, mígnem a macskáddal fogsz megöregedni.


Ui.: Engem untattál, de már elmúlt. Örülök, hogy leírhattam mindezt. :)

ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
előről = elölről
ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

A 8-as válaszban leírták az igazságot,kissé nyersen de ez van ma,minden téren.

Egyébként nem valakihez,vagy valamihez kell kötni a boldogságot,nem attól függ ! Nyilván ha egyedül nem érzem magam teljesnek,nem tudom elfoglalni magam és csak a rosszat,a hiányt és mások jókedvét veszem észre, akkor eleve negatívan állok az élethez. Nagyon sok jó,nagyon sok szép és nagyon sok érdekes dolog van az életben,csak észre kell venni. Nekem például nincs olyan napom, hogy ne történne valami olyan,ami jókedvre derít,örömet ad,ne látnék valami érdekes,vagy szép dolgot,eseményt.

Volt kapcsolatom,több is,már évek óta amúgy egyedül vagyok.De macska nem játszik, nem is fog :)

Egy dolgot megtanultam,de alaposan - sem a párkapcsolat,sem a barátság,sem pedig a testiség nem létfeltétel ! Van akinek egész életében nincs egyik sem és él, dolgozik, sőt,alkot is. És van,aki képtelen kapcsolat nélkül megélni,még akkor is,ha feladja az egyéniségét ezért ...

ápr. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!