Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek tapasztalato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek tapasztalatotok a freeballingról?

Figyelt kérdés

Aki nem hallott róla vagy nem tudná: a freeballing lényege, hogy nem hordasz semmilyen alsógatyát, tehát a golyóid és a farkad szabadon vannak a nadrágban. Te csinálod? Folyamatosan a hétköznapokban vagy ....?


22/F és te?



márc. 30. 06:16
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

No homo, de én így hordom kb màsfél éve, az idő jelentős részében. Nekem adja.


Szűk gatyàban nem praktikus, sétàhoz, de ennyi a hàtulütője mindössze.

márc. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha no homo vagy akkor mit keresel a homo témakörbe?
márc. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

#2, bi faszi vagyok.

A kérdés alapvetően szexuàlis irànyultsàgtól független.

márc. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Atoltozesnel munkahelyen nem a legjobb ha nincs also
márc. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Itthon nagyon gyakran vagyok így, és így alszok, de a házból ha kimegyek, nem csinálom, mert zavar, hogy lóg össze-vissza. Mondjuk alapból eléggé lógnak a golyóim, és elég nagyok.
márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kondiban egy srác rendszeresen így járt edzeni. Vagyis alsóban bement, de az öltözőben levette és csak az edzős gatyát húzta fel. Én nem csinálnám nyilvánosan, otthon viszont kényelmes.
márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
itthon gyakran vagyok csak egy pólóban.Alul semmi és tök jó hogy szabadon lóg .Nekem is lógós zacsim van
márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan így vagyok szimpla kényelemből az meg nem nagyon izgat ha látszik vagy sem
márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Alsógatyát naponta cserélünk. Ha nincs rajtad alsó, a farmerodat naponta mosod?
márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

20 éves /Férfi

Én sem hordok alsónadrágot nadrágok alatt, sokkal egészségesebb ha szabadon vannak (tudós családból tartozom). Ha szüleim vannak otthon csak szimpla bő boxeralsóban vagyok, plusz nyilván meztelenül alszom.


Azok akik higiéniára panaszkodnak... aki koszos es higiéniátlan az mindig is az lesz, legyen vagy sem rajta alsónemű, PONT. Sőt el árulom nektek hogy azok közül akik hordanak alsónemut jóval ritkább a farmer vagy egyéb nadrágok ki mosássása , mivel azt hiszik továbbra is hogy tiszta marad, de nem, mivel ha az ember izzad akkor mindenhol izzad lábkorul, nem csak az intim részen, észre veszed vagy sem. 😉

Szóval, vicces hogy pont a férfiak panaszkodnak a higiéniára úgy hogy a legtöbb közülük van hogy 3-4 napot is végig-nyom ugyanazzal az alsónemuvel. Mi erre a megoldás? Ha tisztán tartod magad és a ruhát, akkor 2 használat után ki illik mosni!


Zavar ha látszik az intim részed? Szerintem mindenkinek ugyan az van, aki meg kíváncsi rá az ugyan úgy meg fogja nézni legyen vagy sem rajtad alsónemű, engem nem szokott zavarni, de nyilván oda figyelek.

Plusz nyilván meg tudod választani a ruházatod, picit bővebb oltozkodés, nem a túlméretezett ruhákra gondolok. Pld, nem streccs farmer nadrágot veszel fel hanem "Regular Fit , Slim" vagy egyéb választékokat.

márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!