Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ki szoktátok követni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ki szoktátok követni facebookon, instán azokat a fiúkat, akikkel ismerkedtetek, barátkoztatok, majd lett valakijük, és nem igazán érdeklődött irántatok?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyok kapcsolatban, és van pár ilyen srac, akikkel nem is akartam soha semmi kapcsolatot sze*xet sem, de egy idõ után ellaposodott az egész. Én párszor likolgattam őket, röviden írtunk, de így hogy kapcsolatban vagyok, fura lenne velük találkozni. Viszont mégis csak rosszul esik valamiért, hogy kikövettek. Más is van így?

márc. 30. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a virtuális világba élj és ne az számítson hogy ott mik történnek. Élj magadnak és párodnak. Szerezzetek minél több közös és szép élményt. A Facebook még egy kirakat, sok fényezéssel megadott virtuális szarság.
márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez így igaz.
márc. 30. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Én ki, meg törlöm őket

26f

márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fenn Facebookon.
márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!