Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mit tudnátok kezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mit tudnátok kezdeni egy olyan sráccal, aki alapvetően vágyik dolgokra, de képtelen felvállalni a bármit is?

Figyelt kérdés
Nagyjából melegnek tartom magam. A férfiak jobban vonzanak mint a nők, de élvezem nőkkel is szexet. Mostanában baromira azt érzem, hogy elpazarlom a lehetőségeimet. Az edzőterembe ahová járok, egy csomó helyes fiú van, tuti van köztük meleg is, de egyszerűen képtelen vagyok ismerkedni. Ha valaki megnéz és észreveszem, inkább oda sem nézek utána. Állítólag helyes is vagyok meg minden, szval ezzel se lenne baj, izom is van rajtam. Mindig azt hallom, ha jól nézel ki válogathatsz, hát én nem akarnék válogatni, csak egy olyan embert, aki így is elfogad.

márc. 30. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked először pszichológus kell, aztán jövünk mi.


Egy meleg, akinek a homoszexualitása a lényének a része, nem fog senki miatt bújkálni, titkolózni.

márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elején biztos furcsa lenne neked. De valaki aki normális vele tudnál beszélgetni és úgy megtudod van e szimpátia.

Hány éves vagy?

márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát barátom,te saját magadat sem fogadod el ezek szerint.Azonkívül szégyenlős vagy,zárkózott. Így nem fog menni.

" így is elfogad "...ez egy árulkodó mondat arról,hogy önbizalommal vannak gondok. Először fogadd el magad,akkor más is így lesz veled!

És igen, legfontosabb,hogy nem kell bujkálni,szégyellni.Nem vagy nős,vagy titkos biszex,hagyd meg nekik a bujkálást,meg a titkolózást.


Mindegy hány éves valaki,ha ilyen zárkózott,mert így nem fog menni,még egy beszélgetés sem.

márc. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
24 vagyok. Kösz a válaszokat. Egyelőre nem tudom, hogy tudnám ezt elfogadni. Alapvetően ránézésre hetero férfi vagyok. Egyébként nem igaz, amit a négyes mond, lehet velem beszélgetni, és volt dolgom már fiúkkal is.
márc. 31. 08:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkedek veled, írj ha gondolod.

És ha szeretnéd, akkor írok rólad egy véleményt, ha küldesz képet.

25 éves meleg srác vagyok.

márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igy a bemutatkozod utan instant 5 levelet is fogsz kapni ugy gondolom, viszont a melegek azok akik a legjobban ki tudjak jatszani egy masik ember bizalmat. Tapasztalat. En is kicsit olyan vagyok, mint te. Marmint melegkent elsosorban az elfogadast keresem a masik felben. Elfogad olyannak, amilyen vagyok, nem siettet semmiben stb de persze lehetetlen kuldetes:D ugyhogy jo keresest a szenakazalban.
márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Ezt én is alá tudom támasztani. Nagyon manipulatívak tudnak lenni. És sajnos van olyan, aki el is hiszi, hogy fontos a másik fél számára, miközben valójában testiségből áll az egész.

Én egész jól kiszúrom a hátsó szándékú embereket, de tavaly amikor ismerkedni kezdtem, én is megbíztam egy olyanban, akiben nem kellett volna. Szóval még engem is sikerült átverni.


Sajnos nagyon a testiségről szól az egész, és szinte lehetetlen normális párt találni. Én személy szerint meg is untam, pedig még csak 19 vagyok. De nem kérek belőle.


Tegnap például egy srác írt nekem itt ezen az oldalon privátban, hogy vannak tippjei, hogyan fogadjam el magam. Körülbelül 3 üzenetváltás után már a lakhelyemet kérdezgette, nos.. tudjuk miért.

Érdemes vigyázni mindenkivel.


Kérdező, te pedig adj időt magadnak. Nem KELL azonnal elfogadnod magad. Ezt nem lehet siettetni. Én 17 évesen vallottam be magamnak, addig tagadtam, és még mostanra sem fogadtam el magam teljesen, de nem is kell. Ez egyénfüggő.

Azt viszont tudd, hogy nincs veled baj. Semmivel sem vagy rosszabb/jobb/kevesebb/több, mint más. Ez csak egy tulajdonság. Valakinek van, valakinek nincs. Illetve érdemes sokat foglalkozni önismerettel, nekem egész sokat segített. Hisz ki más ismerne jobban téged, mint te saját magadat?

márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Most már értem,hogy annak akinek az ember fontos,a személyiség, annak miért nem tudják ezt sokan elhinni...

A sok link miatt azt feltételezik,hogy mindenki kijátssza a másikat és csak megdönteni akarja..Ennek a levét isszuk meg,akik pont nem ilyenek vagyunk :/

márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!