Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg társkeresőre arccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg társkeresőre arccal regisztrálni?

Figyelt kérdés

Sem a családtagok sem a barátok nem tudják rólam hogy meleg vagyok. Így mennyire kockázatos egy meleg társkereső oldalra olyan profilképpel regisztrálni ahol látszik az ember arca ergo felismerhető? Nem félő hogy olyanok lehetnek ott az oldalon akik csak szórakozásból regisztráltak és visszaélhetnek azzal hogy tudják rólam hogy regisztráltam oda?

Akik saját képpel regisztráltak ilyen oldalra, ti felvállaljátok nyíltan vagy nem?



ápr. 1. 11:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem tudják rólad, akkor felteszem, csak alkalmizni akarsz. Ahhoz nem feltétlen kell arc.


Ha olyan képpel regelsz, ami más profilodon is kint van, akkor ki lehet magyarázni, hogy lenyúlták.

ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
13%
Inkább csak seggel.
ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Én arcképet mindig privátban küldtem. Sose tettem ki nyilvánosan az arcképem. De meg kell mutatni magad. Én sem találkozom sose azzal, aki nem mutatja meg az arcát.


Privátban már nem kell ettől annyira tartani. Én ezt így oldottam meg. Így is lesz, aki miután elküldted neki a képed, szó nélkül tilt, de a bunkó parasztokkal sajnos úgysem lehet mit kezdeni. Hajrá amúgy ;)

ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
#3 Nem is a bunkó parasztokra gondoltam, hanem hogy esetleg olyanba futok bele aki felismer és ki tudja kinek adja tovább hogy meleg vagyok.
ápr. 1. 11:58
 5/33 Jani Belucci ***** válasza:
76%
Szórakozásból nem regisztrál az ember meleg társkeresőre. Ha regisztrál is, akkor is mennyi az esélye, hogy ismer téged? De ha félsz ettől, akkor ne rakj ki, csak privátba küldj.
ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#1 Erre nem is gondoltam. Ugyanaz a profilkép és ha valaki rákérdez biztos lopták a képemet.
ápr. 1. 12:28
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Jani, miért vagy olyan biztos abban, hogy szórakozásból nem regisztrál senki? Lehetnek olyan kíváncsiskodó hetero férfiak/nők, akik regisztrálnak, életkorként beállítanak mondjuk 99 évet (hogy lehetőleg senki se találjon rá a kamuprofiljukra), aztán elkezdenek keresgélni, nézelődni esetleges ismerős arcokat.
ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már igy szerencsére nem lett belőle baj
ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Ne rakj ki képet, privátban is tudsz küldeni pl. romeon.
ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
Jobb lenne felvállalnod magad, hosszú távon ez az egyetlen jó megoldás.
ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!