Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg társkeresőre arccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg társkeresőre arccal regisztrálni?

Figyelt kérdés

Sem a családtagok sem a barátok nem tudják rólam hogy meleg vagyok. Így mennyire kockázatos egy meleg társkereső oldalra olyan profilképpel regisztrálni ahol látszik az ember arca ergo felismerhető? Nem félő hogy olyanok lehetnek ott az oldalon akik csak szórakozásból regisztráltak és visszaélhetnek azzal hogy tudják rólam hogy regisztráltam oda?

Akik saját képpel regisztráltak ilyen oldalra, ti felvállaljátok nyíltan vagy nem?



ápr. 1. 11:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%
Igaz a mondás: nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindnekinek
ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%

Egy tipp

Aki profil fotóval van kint és ráírsz, első üzenetben csatold a profil fotódat így illik.

Különben nem nagyon fognak válaszolni.

Titkos embereket mint te is vagy, kerülik azok akik valóban szeretnének találkozni.

ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
12%
Én azt csináltam egy időben hogy random néha egy pár percre (aztán egyre több időre) kitettem magamról teljes meztelen képet arccal, fsszal, remélve hogy pont nem nézi meg ezalatt senki a profilomat. Baromi izgalmas volt, feszegetni hogy meddig merem kint hagyni a képet. Ez valami furcsa perverzió lehet, talán exhibicionizmus. Néha voltak akik elcsíptek így. Sosem tudom meg (remélhetőleg) hogy lőttek-e screenshotot, vagy hogy ismerőseim-e.
ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%

Meglatni tarskereson munkatarsat eleg kinos

Jartam mar igy, de nem mondtam el neki

ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Meleg társkeresőn láttam már több ismerősömet. Izgi is volt, de egyben meghökkentő is.
ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
100%

Én arccal regisztráltam, de nem is titkolom hogy meleg vagyok. Max nem jön szóba a téma, és amikor "kiderül", meglepődnek páran.


Szórakozóból csak olyat láttam, hogy valaki más tett fel hetero ismerőst, hogy róla terjesszen hazugságokat. Senkit sem láttam, aki pl lebuktatni akar másokat. Ha én magam ismerőst látok (és még nem tudtam hogy meleg/bi), előbb neki írok, hogy tényleg ő-e az. Szerintem a legtöbben hasonlóan kezelhetik az ilyesmiket.


Nem ismerem a körülményeid, de szerintem is érdemes elgondolkodnod az előbújáson. Tudom, hogy nehéz, de mi van ha találsz valakit? Nem titkolhatsz el egy embert, egy párkapcsolatot. Ez kb lehetetlen.

ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
49%
Ha gyáva vagy felvállalni önmagad, akkor nyaljál puncit.
ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én volt hogy láttam embereket élőben akik feltűntek grindr-en. Legutoljára orvosi rendelőben. Plusz egy volt kollégámat is folyamatosan látom fent grindr-en arccal annak ellenére hogy barátnője van. De nem szóltam, nem érdekel, nem az én dolgom.
ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%
Persze mert akkor teis lebuknál🤣
ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
49%

Bőven elég, ha csak a tested látszik, egy laza fecskében, vagy bármi.

A fejedre pedig varázsolj egy valamilyen nevetős smilit.

Akinek bejössz test alapján, annál már 80%- os a siker.

Arcodat meg a kukidat majd elküldöd neki privátba.


A meleg társkerivel nagyon vigyázni kell, mert ott tényleg feltünhet bárki.

Szomszéd, rokon, munkatárs, és az azért már gáz.

Tudom én, hogy a legjobb a felvállalás, de azért ez nem annyira egyszerű ám.

Főleg itt nálunk.

ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!