Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a felhozatal fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a felhozatal fiatal passzívak terén a meleg szaunákban?

Figyelt kérdés
18/A

ápr. 5. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

A szaunát sajnos általában idősebbek használják.

Persze kivétel mindig van.

ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Inkább menj fel Grindrre
ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem igaz, hogy az idősek csak. Sok fiatal is van. Azonban én mindig csak úgy voltam lent, hogy pl mentem szűrésre vagy hogy nem volt helyünk és a sráccal akivel voltam szexeltem.. AZaz szoba bérlés helyett, mert olcsóbb volt. Viszont akiket lent láttam mind kiélt minden nap új farokra vágyónak láttam. Sajnos. A normálisabbja szerintem nem megy szaunába, mert irtózik tőle. Én magam se szeretem. PEdig 30 vagyok már.
ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
25 éves, borotvált passzív vagyok. Én egyszer voltam. Ha tudnám hogy nem csak idős, hanem valaki jó is megy akivel kölcsönös a szimpátia, mennék újra. De mikor lementem mindig csak idősek és nagyon kövérek voltak lent. Nem 10/10-re vágyok én se. De nem is 60 évesekre.
ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Mikor én voltam

Votak igényes srácok, de mind 25éves korosztály felett50éves korig kB.

Idősebb elvétve.


Lehet egy 18évesnek ez idős korosztály.

ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok, csináljatok magatoknak egy szaunát, ahol felső korhatár lenne. :)
ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szívbetegként, műtéti heggel lehet menni a szauna69-be?
ápr. 7. 16:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező,ez nem akadályoz meg semmiben,mármint a heg.

Volt egy srác,akivel pár évvel ezelőtt egész éjjel szeretkeztem,pedig neki is volt szívműtétes heg.Igaz,nem szaunában ismertem meg,de olyan érzéki és olyan szenvedélyes volt,amit sem előtte,sem utána nem volt módomban átélni:)

ápr. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Lehet hogy én voltam😅

ápr. 8. 11:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem mondtam, hogy nem az a baj hogy a heg látszik hanem nem engednek be mert szívbeteg vagyok. Vagy ha be jutok kiküldenek ahogy meglátják.
ápr. 8. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!