Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok tanácsot adni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Egyszerű szerelmi bánat az egész ami sokaknak volt már valószínűleg. Most nagyon fáj és sokat sírok. Sokat gondolok arra a fiúra aki akaratlanul is összetörte a szívem (nem az volt a célja neki hogy megbántson engem) de igyekszem elfelejteni vagy legalábbis kevesebbet gondolni rá. Nem hibáztatom őt és nem haragszom rá, magamat hibáztatom, magamra haragszom mivel én lettem szerelmes belé neki pedig isten adta joga volt viszautasítania engem. Tudom hogy csak el kell telnie egy kicsit hosszabb időnek és biztos jobb lesz, már soha többet nem fogok valószínűleg találkozni az illetővel mert az élet mindkettőnknek ezt hozta nem sokkal késöbb. De nagyon szeretném a szívem gyógyulását ha csak percekkel is de felgyorsítani, persze csak ha lehetséges egyáltalán. Már csak azért is mert enni is alig bírok a rossz érzéstől a gyomromba. És azt is tudom hogy bunkó vagyok hogy sajnáltatom itt magam de most csak néhány megértő szóra vágyom.

ápr. 9. 21:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia! El tudom képzelni milyen pocsék érzés lehet. Szerintem úgy a legegyszerűbb túllépni ,tovább lépni ha megbékélsz a gondolattal , és nem elfelejted. Tudom ,ez nehéz feladat, de segíthet. Azt nem állítom ,hogy nem lesz mocsok érzés még egy ideig, de ne hibáztasd magad. Az érzések az egyetlen dolog ,amit az ember nem tud irányítani. Maximum elfojtani , de azt nem nevezném annak. Éld meg az érzéseid , de ne ragadj benne ebbe az érzelmi állapotba.


18L (ketten voltunk:D)

ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Idő. És foglald el valamivel magad, pl. hobbi.
ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Legoszintebb egyutterzes. Kitartas!!
ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megértelek, voltam hasonló helyzetben azt hiszem.

Nagyszerű vagy hogy tudsz (nagyon) szeretni:)

ápr. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Építs emberi kapcsolatokat,barátkozz,hogy legyen kivel jókat beszélgetni,együtt röhögni,alkalomadtán együtt sörözni .Ha ez megvan akkor jöhet egy új párkapcsolat.
ápr. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Egy érző és megbecsülni való srác vagy!

De tényleg az idő a megoldás,hidd el.Nem sablonduma, pedig én is azt hittem,mikor mondták nekem. Hét éve hagyott el az eddigi legnagyobb szerelmem,három év volt,mire lelkileg helyrejöttem.És most kb másfél éve átvette a helyét a teljes nyugalom, a közömbösség.Annyira hatásos volt az eltelt idő, hogy inkább nyugodt vagyok,hogy nincs jelenleg senkim.Nagyon sok érdeklődési területem van, így elfoglalom magam.

A humor is sokat segít,a nevetés gyógyszer ! Néha magamon is nevetek nagyokat ,hogy tudtam olyan naiv és szerelmes lenni - nem kellett volna :)


És ha magaddal rendben vagy, akkor meglátod,kivirulsz és jön az,akinek Te leszel a világ közepe - ezt kívánom is Neked !

ápr. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt csak az ido segit meg az hogy ne lasd soha tobbet, se kepet, se videot, se semmit rola, fb, insta profiljat se
ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annó segített egy kicsit az, hogy elmentem kerékpározni, és "kitekertem" magamból a dolgot. Sose bicajoztam előtte igazán sokat, csak 1-2 km-t munkába, bolba, stb. De akkor letekertem egyhuzamban 20km-t 1 óra alatt. Jót tett. Annó az egyik srác akivel randiztam, az mesélte hogy ő is volt hasonló szituációban, ő alapból szokott sportolni, ezért ő egy jóval hosszabb távot tekert le, városok között. Amikor a semmi közepén járt a kerékpár úton és nem volt senki körülötte még kiabált is. 😀 Kiadta magábol a feszültséget. Lehet hülyeség, de neki és nekem is segített. De állítólag bármilyen mozgással járó sport segíthet levezetni a felgyülemlett feszültséget, stresszt.

És persze idővel jobb lesz, ezt is tapasztalatból mondom. Anno engem is visszautasítottak, az volt az első nagy szerelem nekem, és nagyon megviselt, de idővel jobb lett, sokkal jobb. Hogy mennyi idő kell ehhez? Passz, az mindenkinek más.

ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az eddigi hozzászólók is írták, idő. Természetesen el kell az dolgot "gyászolnod" magadban, de nem szabad hagyni, hogy ez uralja a mindennapokat. Fiatal vagy, dúl benned egy csomó érzés, hormon, később a tapasztalatok és az élettani változások miatt jobban fogod kezelni ezeket, most ilyen túl kell esni rajta szituáció van. Amit szintén írtak, hogy mozgással, hobbival, vagy bármi (nem károsító) tevékenységgel terelni tudod magadat előre. :) Nekem 5 éves kapcsolatom ment olyan szinten szét, hogy 2 évig nem beszéltem az illetővel, de jó, hogy még az ország két vége is elválasztott minket, mert komolyan meg tudtam volna nyúzni. 1 éve tudok kommunikálni vele, de túlzásba nem esünk a beszélgetéssel, mind a ketten meg tudtuk beszélni, higgadt fejjel, hogy mi történt akkor és kiben milyen érzések, indulatok voltak. Egy dolog fontos, tüske ne maradjon a lelkedben. 🙂 Szóval fel a fejjel és kitartást kívánok! 🙂
ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Korod?
ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!