Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok tanácsot adni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Egyszerű szerelmi bánat az egész ami sokaknak volt már valószínűleg. Most nagyon fáj és sokat sírok. Sokat gondolok arra a fiúra aki akaratlanul is összetörte a szívem (nem az volt a célja neki hogy megbántson engem) de igyekszem elfelejteni vagy legalábbis kevesebbet gondolni rá. Nem hibáztatom őt és nem haragszom rá, magamat hibáztatom, magamra haragszom mivel én lettem szerelmes belé neki pedig isten adta joga volt viszautasítania engem. Tudom hogy csak el kell telnie egy kicsit hosszabb időnek és biztos jobb lesz, már soha többet nem fogok valószínűleg találkozni az illetővel mert az élet mindkettőnknek ezt hozta nem sokkal késöbb. De nagyon szeretném a szívem gyógyulását ha csak percekkel is de felgyorsítani, persze csak ha lehetséges egyáltalán. Már csak azért is mert enni is alig bírok a rossz érzéstől a gyomromba. És azt is tudom hogy bunkó vagyok hogy sajnáltatom itt magam de most csak néhány megértő szóra vágyom.

ápr. 9. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%
Ez van akkor amikor az álmodozás találkozik a valósággal
ápr. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25%
Mondd el magadnak naponta 500x hogy ennek így kellett lennie aztan szepen lassan megszokod es elfelejted
ápr. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!